SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
Kiedy najlepiej brać kreatynę ? Rano, i po treningu ? Czy przed i po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
bez roznicy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
A jak się bierze przed treningiem to nie ma się więcej siły do ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
placebo da CI siłę w razie W :)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
kreta nie działa doraznie, na zasadzie ze wezmiesz porcje i działa za pare minut wiec jezeli ktos tak czuje to j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Rano po przebudzeniu i po treningu, zdecydowanie.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5210
siema Kreatyna u mnie nie dziala mam krete z olimpa 14 lat pije dużo wody a przyrostu jak i w śile jak i w masie nie ma co zrobić 3 tydzien biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
14 lat masz i łapiesz się za kreatyne?
nie ma efektów bo się źle odzywiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5210
dobrą mam diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
Witam, mam pytanie o dawkowanie monohydratu kreatyny. Ćwiczę 5 razy w tygodniu (pon-pt), w każdy dzień robię inna partię mięśniową. Jedynie brzuch robię 2 razy. Robię również 3 treningi łączone (po siłowym, robię 35 min aerobów-biegam).

Posiadam 300g Creatine 100% od treca, zwykły mono.

W dni bez aerobów, będę stosował kreatynę 30 min przed i bezpośrednio po (popijając 30g carbo oraz 12gbcaa), żeby wszystko wchodziło do krioobiegu.

Pytanie:
Chciał bym się zapytać o dawkowanie w dni, które będę robił aeroby. Normalnie brałem bcaa 30 min przed trenem oraz bezpośrednio po siłowym (przed samymi aerobami, wraz z 30g carbo). Chciałbym się zapytać, jak robić z kreatyną?- kreatynkę 30 min przed z bcaa oraz 30g carbo i taka sama dawka od razu po siłowym ale przed aerobami, czy ta dawka po aerobach? Pomóżcie, bo nie chcę przepalić mięśni przez łączenie treningu siłowego z aerobami.

Z góry dzięki za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium