SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 137
Jabłczan czy monohydrant?? co lepsze?? co najlepiej brac do kreatyny tylpu jabłaczna i monohydrant??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
taa monohydrant zalezy.. mozesz samo brac jezeli masz diete, jezeli brak dietki dokupujesz gainerka,witaminki. Wszystko zalezy od tego czy masz jakies braki/niedobory w diecie. Niedobor w bialko uzupelniasz bialkiem
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Miałem brać TCM Activity (960mg/caps) ale z przyczyn braków magazynowych zmuszony byłem wziąść TCM Olimpa (1100mg/caps)

No i teraz mam dylemat jak brać? - mam kilka opcji:
1) DT 5 rano 5 po treningu; DNT 5 rano
2) DT 4 rano 3 przed treningiem 3 po treningu; DNT 5 rano
3) DT - któraś z opcji 1),2); DNT 4 rano 4 w porze około treningowej

Przeglądając forum trafiłem na najróżniejsze kombinacje więc sam nie wiem. Chce zrobić cykl 6 tygodni na pudle 300 capsów więc idealnie ilościowo wychodzą mi opcje 1) i 2). Treningi 3x w tygodniu

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rano, przed i po treningu po 3
a w nietren. także po 3 ale rano i wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1710
a jak dawkować knokauta olimpu? na pudełku pisze że 14g rano i przed treningiem, a w dni nietreningowe też rano i w porze treningu.
ja biore jedną łyżeczke płaska stołową wiec pewnie ok 10g. może tak być?
dodatkowo biore monochydrant w gainerze (1,5g w porcji x 3-4porcje)
wieć ok 5g dziennie plus nonochydrant w kapsułkach 3rano i 3 przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w jakim gainerze masz 1,5g. na porcje/na 100g.?/,pytań nasuwa sie wiecej, więc napisz coś o tym gainerze...
jeżeli masz mono w kapsach to wystarczy jedna porcja KO na dzień- np. przed treningiem a w nietr. w porze treningu.
a ono jak chcesz 1 x 5g. albo 2 x 3g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
apokalipsa - dzięki za pomoc.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1710
w gain bolic 6000 jest 1500mg monohydrantu. a 1500mg to 1,5g.
oczywiście w 100g odrzywki czyli 1 porcja. bierze sie 3-4porcji więc w gainerze biore od 4,5 do 6g kreatyny, pozatym biore rano 3kapsułki i wieczorem 3 po 1250mg czli razem dzinnie 7,5g.
razem dziennie monohydrantu ok 13g plus 10-14g knockouta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no faktycznie- zapomnialem sobie

jeżeli pijesz aż tyle tego gainera- 400g.- to nawet wystarczyłaby tylko jedna porcja KO jeszcze na dzień.
ew. możesz dorzucic ze 3 kapsy kreatyny po treningu.

mam nadzieję, jednocześnie że taka ilość gain bolica dobrales odpowiednio do potrzeb swego organizmu/do diety/ bo inaczej nadmiar kalorii mógłby byc przyczyna otłuszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1710
mam mały brzuszek ale to po zimie i przerwie 6miesiecy w treningu. teraz jem więcej posiłków białkowych. a zaczynam właśnie 3 cykl i jeśli chodzi o dawkowanie gainera to nie ma problemu z odkładaniem tłuszczu, a raczej jego spadek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium