SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, problem w suplementacji w trakcie cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Witam serdecznie,
Chciałem u Was zasięgnąć rady ponieważ pojawił się pewien problem w czasowym rozłożeniu suplementacji. Na wstępie chcę podkreślić, że zarówno trening i dietę mam ogarnięte:) Mianowicie od poniedziałku jestem na cyklu CellPump+ jabłczan Olimpu. Rano przyjmuje CellPump, przed treningiem CellPump i po treningu 4 mega kapsy. W dni nietreningowe rano stosuje CellPump a w czasie w jakim odbywałbym trening stosuje 4 mega kapsy Olimpu. (taka propozycje suplementacji znalazłem powielającą się na forum) W czym problem? A no w tym, że trochę nie pomyślałem i zapomniałem ze pod koniec lutego mam obóz narciarski który trwa tydzień i raczej dostępu do siłowni niestety nie będzie.... I teraz nie mam pojęcia jak rozplanować branie kretki. Czy np tylko TCM brac w czasie pobytu i potem znowu wrócić do CellPump + Tcm, bo nie wiem czy jest sens brać CellPump kiedy nie trenuję... Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tego małego problemu:P Pozdrawiam

The world is yours

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Możesz przerwać możesz brać, ale osobiście bym przerwał. zrobiłbym tydzień treningu obwodowego i po tygodniu cellpump + jabłczan

Nie chce mi się wyliczać jak to bierzesz ale dawkuj w DT 10g a w DNT 5g

Najlepiej cellpump porcja przed treningiem a po treningu 5g jabłka

w dnt tylko 5g jabłka rano

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Czyli: w czasie obozu brać 5g TCM z rana, a po powrocie wskoczyć na cellpump+jabłko i w tym czasie trening obwodowy jechać?

The world is yours

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Zaktualizowałem trochę profil bo dawno się nie logowałem ale to tak poza tematem:p

The world is yours

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie za dużo tego rano cp przed treningiem cp i po treningu cm3. Te porcje cp to pełne czy połowy?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Pełne porcje. Czyli mówisz, że za dużo i wszystko w "kibel"pójdzie? Bo właśnie jakiś mega stary temat znalazłem jakiś czas temu i taki zestaw się powtarzał.....

The world is yours

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Obecnie biorę tak: DT: przed śniadaniem CP, trenig mam kole 18 wiec 17 30 druga porcja CP i po treningu TCM 4 kapsy. W DNT rano analogicznie, a w czasie treningu który bym odbywał 4 TCM. Czyli reasumując za dużo i bez sensu?

The world is yours

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tak
w dt rano 4 kapsy a przed treningiem porcja cp
dnt 4kaps lub porcja cp

i tyle styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Okej to zmienię to. W sumie dopiero 3 dzień dzisiaj brałem wiec ogarnę to. A moglibyście jeszcze odnieść się do tej części pytania związanej z tygodniową nieobecnością na siłowni? Czy pierwsza odpowiedź uznać jako najwłaściwszą i po prostu przez te dni rano porcję tcm lub cp i tyle?

The world is yours

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Spokojnie 4 tabsy wystarczą na podtrzymanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Dzięki bardzo za fachową pomoc

The world is yours

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STOKED,AXIS HT Bsn,czy T-100 DAA Olimpu-który booster teścia?

Następny temat

no shotgun mhf-1 pytanie

WHEY premium