SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2527
Witam.

Mam pytanie, czy można łączyć kreatyny? (szukalem podobnych tematow ale nei znalazlem niestety, korzystalem z wyszukiwarki itp itd) Mam około 200 gram kretki Ultimate Nutrition i to na cykl mi nie styknie, wiec trzeba bedzie dokupic cos. Czy mozna laczyc rozne kreatyny, czy najlepiej bedzie dokupic taką samą? Mam kretkę w proszku, ale wolalbym dokupic w tabsach, wiec dlatego sie Was pytam.

I drugie pytanko.. 5g po treningu.. Ile minut po zakonczeniu treningu najpozniej mozna to łyknąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
można łaczyc bez obaw i we wszelkiej dowolności.

kilkanaście minut po treningu jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2527
No dobrze, czyli jak kilkanascie (20 min) to ladnie :) Zdaze wrocic do domu i tam rozrobic ;)

Dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
Mam pytanie odnośnie cytrynianu - czy rzeczywiście powoduje większą pompę niż inne kreatyny? Przymierzam się do cyklu tylko, że chce go połączyć z mono. Czy to dobry wybór? Kreatyna będzie raczej olimpu

Kempus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Przemas_90 -może byc.

Kempus - cytrynian kreatyny niesądze aby spowodował jakąś nadzwyczajna pompę- jeśli nie potrafisz jej "wytworzyć" treningiem.
możesz wziąć mono i dodac np. AAKG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 572
Chlopaki mam CREATYNE MONOHYDRAT MEGA CAPS 1250 (z Olimpa) Producent pisze ze 4 kapsyki dziennie . Czy powinienem sie stosowac do zalecen ? Czy powinienem brac wiecej ,a jesli tak to ile i o jakich porach najlepiej??

Trening czyni mistrza !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pomnoz przez 2.
stosuj w najpowszechniej przyjętych porach- a to juz znajdziesz bez trudności na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
Mam do was takie pytanko, mam cell pumpa i ile przed treningiem mam brać 30 min ?a po treningu mam mono ale od razu po treningu czy musze poczekac 30 min ?
dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
ja mam pytanie takie: jak brać kreatyne + bcaa jeśli trening mam 4 razy w tygodniu RANO w godzinach ok. 10.00? na czczo czy przed treningiem? proszę o konkretne odpowiedzi. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
HugoBoss89 - kilka minut nie ma praktycznie znaczenia- powiem tak; przed treningiem staraj sie wziąc cp do pół godziny przed treningiem a po treningu do pół godziny także.


gregosgre - przed i po trenngu a w netr. rano.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium