SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4706
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Witam i mam pytanie. I proszę o radę gdyż jestem początkująca w zakresie suplementów :) Jestem bardzo aktywną osobą, ćwiczę codziennie, teraz kończę pierwszą fazę P90X. Myślałam o zakupie białka, kreatyny i bcaa ale boję się, że będę wyglądała jak kulturystka :) Chciałabym wyrzeźbić mięśnie ale bez przesady. Nie bardzo się znam na suplementach i boję się przesadzić. Doradźcie mi proszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Cześć,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Omg, nie doczytałem że enter wklepie mi od razu post - sorki.

Zrobiłem zakupy i planuję zastosować No-shotgun'a oraz Muscletech cell tech.
https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_MHF-1-opis25629.html
http://www.muscleandstrength.com/store/muscletech-cell-tech-hardcore.html

NO-shotgun przed treningiem oraz cell tech po treningu. Trening 3x w tyg.

Macie jakieś opinie odnośnie takiego połączenia?
Jakieś sugestie co do dawkowania?

Planuję w dnt rano zapodawać cell jedną miarkę. W dt przed treningiem 1miarka Shotguna oraz 2miarki cell po treningu.
Nie mam pewności co do dawek cella po treningu oraz w dnt - nie wiem czy na początku zrobić ładowanie jakieś. Na opakowaniu proponują zrobić przez tydzień ładowanie a później w dnt 2miarki rano oraz 2miarki po treningu ale w sumie nie uwzględniają przedtreningowego supportu (w tym wypadku shotguna).

Z góry dzięki za sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5708
2jack - zielony :) wlasnie wcinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
milky1980
Witam i mam pytanie. I proszę o radę gdyż jestem początkująca w zakresie suplementów :) Jestem bardzo aktywną osobą, ćwiczę codziennie, teraz kończę pierwszą fazę P90X. Myślałam o zakupie białka, kreatyny i bcaa ale boję się, że będę wyglądała jak kulturystka :) Chciałabym wyrzeźbić mięśnie ale bez przesady. Nie bardzo się znam na suplementach i boję się przesadzić. Doradźcie mi proszę :)


kolezanko załóż swój temat w dziale łacznie z wypełnioną ankietą z linku poniżej to coś poradzimy

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
bump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
słyszałem że dodanie sody oczyszczonej do kreatyny wzmacnia jej działanie, wiec moje pytania: co o tym sądzicie? próbował tak już ktoś? jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Mam pytanie czy jeżeli jestem w trakcie brania kreatyny i odłoże ja na tydzien to cos sie stanie? wyjezdzam i najprawdopodobniej bede spożywał alkohol i nie będę miał jak ćwiczyć a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie co do właśnie Kreatyny
przeglądam różne artykuły i wychodzi na to że podczas cyklu kreatynowego można pić tylko wodę
kawa - nie bo kofeina
herbata zwykła - nie bo teina i chyba też trochę kofeiny
herbata zielona - kofeina
mleko za tłuste
załamka
czy coś oprócz wody można pić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

Wiecej