SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem z kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam i proszę o odpowiedz

Tydzien temu rozpocząłem "kurację" z kreatyą i glutaminą. Zauważyłem że strasznie szybko tyję. Nie sądzę aby tycie w tak szybkim tempie było normalne ale mogę się mylić. Jeśli wiecie coś konkretnego na ten temat to proszę o pomoc. I jeszcze jedno czy mogę tak bezkarnie odstawić kreatynę.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Jak się denerwujesz, że tyjesz to się zastanów po co to brałeś. Chyba na masę nie?

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kur*** ale czy ktoś przytyl 5kg w 5 dni??? Jak tak dalek pójdzie to będę wyglądał jak zapaśnik sumo. Normalnie tak mi dupsko urosło że chyba zwariuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
No to nie wiem stary. Chyba za bardzo ciągniesz wodę. Napisz do Atomica albo Mawashiego bo nie chcę się wypowiadać na temat o którym nic nie wiem.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Człowieku, może Ty nie kupiłeś kreatyny ?

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Nie panikuj-Twój organizm, przy pomocy kreatyny, zatrzymuje wodę.To normalny efekt przy cyklu kreatynowym.Po 6tygodniach,gdy ją odstawisz,większą część tej wody oddasz Matce Naturze

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witas, gosc pisze ze przytyl 5 kilo w piec dni, po szesciu tygodniach da to 42 kilogramy...

IMO nie jest to zdrowy objaw....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
fakt,5kg w 5dni to trochę dużo.Byc może w jego diecie jest za dużo sodu,który potęguje zatrzymanie wody.Ja po pierwszym cyklu kreatyny (5tygodniowy)złapałem 5kg wody,po czym oddałem 4kg.
Trzeba jasno powiedzieć:przyrost czystych mięśni mierzy się w gramach miesięcznie.Dobry zawodnik potrafi przez rok dopakować ok1-1,5kg mięcha.U amatorów jest to wręcz niemożliwe.Większość masy to tłuszcz i woda.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1001
stary ten sam problem mam przytylem 5 kilk i efekt z tego taki ze rzezbi praktycznie nie mam jedynie co to w bickach mi podskoczylo o 1 cm z utesknieniem czekam na koniec cyklu zeby mi woda spadla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Właśnie po tym poznaje się, że kreatynka działa. Pewnie już teraz przestałeś tyć, a jeśli nie to wkrótce przestaniesz.

If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Tomski a jaka kreatyne bierzesz???

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a rodzice

Następny temat

Cykl kreatyny ;-)

WHEY premium