SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam. Mam mały problem i proszę bardzo o pomoc. Chcę rozpocząć cykl jabłczan + mono, jak najlepiej byłoby to połączyć i jak dawkować??? myślę o zakupieniu: Universal - creatine monohydrate 100% 400g, Trec - cm3 king size - jabłczan kreatyny 180 kaps., Vitalmax - taurine mega capsules 1000mg 120 kaps. Jak myślicie czy to dobry wybór? Czy może zastąpić to produktami innej firmy? Myślę o dokupieniu do tego jeszcze jakiegoś białka, może Vitalmax - cfm whey protein 82. Czy 3 tygodnie przerwy po zakończeniu cyklu na mono (był to drugi cykl na mono) wystarczy aby rozpocząć ten cykl?
Od 7 miesięcy wznowiłem treningi po półtorarocznej przerwie, przedtem trenowałem kilka lat, mam 168cm wzrostu i 78kg wagi. Bardzo proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
towar dobry
kreatyne bierzesz jak zawsze 5-10g/dzien podzielone na 2 porcje
3 tygodnie przerwy to za krótko
bialko to zalezy od funduszy...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, zakupiłem juz kreatyne treca cm3 i zastanawiam sie w jakim okresie zaczac ja dawkowac, mam wazne zawody na hali 27 lutego no i potem sezon letni czerwiec, lipiec, sierpien. Trenuje regularnie(lekkoatletyka)6 razy w tygoniu. To samo z bcaa, nie wiem kiedy zaczac i jakie przerwy robic.
Pomocy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
toom mógłbyś rozpisać kiedy konkretnie i w jakich ilościach brać mono, a kiedy jabłczan? Czy taurynę brać do mono i do jabłczanu czy tylko do mono??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Witam.
Mam pytanie. Biorę już od 2 tygodni kreatynę monohydrat Olimp w kapsułkach codziennie w dni treningowe 4 tabletki po treningu i 4 tabletki w dni nietreningowe. Przez ten czas kiedy biorę kreatynę nie zaobserwowałem,żadnych efektów. Nie wiem czym to może być spowodowane? Może zacząć brać inną kreatynę? Myślałem nad kreatyną Kre-Alkalyn. Co wy na to? Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1089
Witam mam pytanie jezeli cwicze na silowni 3 razy w tyg i 2-3 razy MT wiec jak dawkowac kretke ? Caly czas tak jak w dni treningowe ? To samo dotyczy HMB i BCAA ? tez tak jak w dni treningowe ? Czy te polaczenie - kreatyna plus HMB plus BCCA jest dobrym polaczeniem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tak, myslę,ze tak jak w treningowe

ogolnie kreatyne można bez problemu zalecic w dawkach jednakowych w każdy dzien.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Witam.
Ponawiam moje pytanie.
Pytanie zawarte jest wyżej.
Czy ktoś udzieli mi podpowiedzi może porady?
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
jaka jest dawka tejże kreatyny[ile w kaps.]?

ogolnie i tak można powiedzieć, ze dawka jest za niska- na mnie KA działał b. dobrze ale w dawkach dośc dużych, małe gdy brałem było nieciekawie...

no i 2 tyg. to troche mało, ponadto odpowiedz sobie sumiennie czy podstawowe rzeczy jak odżywianie czy trening sa jak najbzrdziej wlaściwe bo tutaj można też ew. szukac głownych przyczyn...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-12-11 17:03:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam. Mam mały problem i proszę bardzo o pomoc. Chcę rozpocząć cykl jabłczan + mono, jak najlepiej byłoby to połączyć i jak dawkować??? myślę o zakupieniu: Universal - creatine monohydrate 100% 400g, Trec - cm3 king size - jabłczan kreatyny 180 kaps., Vitalmax - taurine mega capsules 1000mg 120 kaps. Jak myślicie czy to dobry wybór? Czy może zastąpić to produktami innej firmy? Myślę o dokupieniu do tego jeszcze jakiegoś białka, może Vitalmax - cfm whey protein 82, lub BCAA. Czy 3 tygodnie przerwy po zakończeniu cyklu na mono (był to drugi cykl na mono) wystarczy aby rozpocząć ten cykl?
Od 7 miesięcy wznowiłem treningi po półtorarocznej przerwie, przedtem trenowałem kilka lat, mam 168cm wzrostu i 78kg wagi. Bardzo proszę o pomoc.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

electro
Polecane artykuły