SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna działanie po długiej przerwie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 600
przepraszam jeżeli odp na moje pytanie znajduje się na forum. ja go nie odnalazłem. do marca tego roku stosowałem kreatyne(mono) oraz białka i witamini. po 9 miesiacach od zakonczenia ich stosowania czyli w styczniu chce rozpocząć cykl na cm3+bcaa+białko i możliwie najlepiej dobrana dieta. Pytanie jest odnoście kreatyny. Nigdy nie stosowałem jabłczanu czy po 9 miesięcznej przerwie kreatyna zadziała tak jak bym brał ja pierwszy raz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jak dieta i trening beda dobrze ułożone to TAK.zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Kreatyna zawsze działa tak samo, ale nie spodziewaj sie wiekszych przyrostów niż za pierwszym razem, organizm sie rozwija cały czas i coraz trudniej nabierac kg, siły, bo jakby pzyrosty zawsze były takie same to bysmy wyciskali po 500 kg

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
i pamietaj że na białku cykli sie nie robi
dopnij diete jesli ją posiadasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawka

Następny temat

HMBOLON NX - dawkowanie ?

Wiecej