SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co barać POMOCY

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , Mam pytanie mam 17 lat 183 wzrostu waże 63 kg .
Jest bardzo chudy i mam płaską klatkę jem dosyć sporo lecz ciężko mi przybrać na wadze gram aktywnie w piłke więc umięśnienie nóg mam dobre . Moim problemem są rece i klatka piersiowa. Chce nad tym popracować w domu poprzez pompki itp . Pózniej na siłownie bo narazie to chyba za wcześnie. Kiedyś ćwiczyłem w domu ale efekty były słabe. Moje pytanie mam brać jakieś białko ? czy cos innego żeby efekty były szybsze ? i jak to barć , sorry za takie podstawowe pytania ale nie jestem w temacie .

Proszę o pomoc i ewentualnie jakieś rady , bede wdzięczny :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
białko Ci nie potrzebne. Musisz mieć dodatni bilans energetyczny w diecie. Najłatwiej to wprowadź sobie dane do kalkulatora na potreningu.pl i dodaj do tego zapotrzebowania 300-400 kcal i ćwicz. Efekty przyjdą z czasem.

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko bierz jeśli masz jego braki w diecie. Tak jak kolega wyżej napisał ; dodatki bilans kaloryczny. Na początku inne suplementy są zbędne ;) Wystarczy dobra "micha" i liczenie kalorii. 17 lat to śmiało możesz już na siłkę chodzić jeśli masz możliwość ;) Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie leki i czy sprzet tez np.ciśnieniomierz

Następny temat

masa

WHEY premium