SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak trenowac 7x w tygodniu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Jak rozlorzyc sobie trening na 7 dni? Na kazdym treningu chce utrzymac 2 stale elementy- rowerek (przynajmnie 0,5 h) i cwiczenie na laweczce na miesnie brzucha. Na nogach mi nie zalezy, tzn mysle ze rozwina sie wystarczajaco na rowerku. Diete stosuje raczej odchudzajaca- sniadanie, sniadanie w szkole, obiad- po treningu i kolacja (samo bialko). Reszte niezbednego bialka dopijam z gainera albo z odzywki bialkowej.

raz dwa trzy i 100...

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miesnie nog od rowerka Ci sie wych.ujaja a nie rozwina - jak Ci zalezy na nogach szczuplych ale wyraziscie umiesnionych (tak jak mnie) to musisz je cwiczyc w cholere i jeszcze troche, ale robic na uda cwiczenia po 30 powtorzen, a na lydki ponad 60 (zerknij sobie na stronke frankzane.com - jakie facio ma nozki - na pewno nie od rowerka;)
brzuch to moj priorytet, wiec co Ci powiem, daj mu opoczac 1-2 razy w tygodniu - wierz mi, jego tez mozna przetrenowac - cwicz go po treningu (nigdy w trakcie) 3 rozne cwiczenia (nie wszystkie na laweczce - jest mnostwo roznych cwiczen na brzuch) kazde 4 serie po 30 powtorzen (30 sekund przerwy) - po kazdym cwiczeniu rozciagaj miesnie brzucha - zmieniaj rodzaje cwiczen co 2-4 tygodni - jak juz nad nimi troche popracujesz, to zrob sobie combo [laczysz trzy rozne cwiczenia i wykonujsz jedno po drugim bez przerwy jadac w kazdym na maksa z powtorzeniami (pamietaj, ze wazna jest technika, nie szybkosci - musisz sie skupiac na cwiczeniu, to przy brzuchu jest szczegolnie wazne) - nastepnie robisz 30 sekund przerwy i od nowa i tak 4 serie - na spalenie tkanki tluszczowej - BOMBA - na koniec porozciagaj brzuch]

nie napisze Ci, jak rozlozyc prace z reszta ciala, bo sam chcialbym to wiedziec (trenuje od lat siedem dni w tygodniu i sie to tym skonczylo, ze sobie klate w ktoryms momencie przypalilem, bo za czesto ja cwiczylem),
takze bede obserwowal tego posta z uwaga

normalnosc to choroba ogolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
hej, jak wygląda przepalony mięsień.... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Therm- CYKLICZNIE-ZAPRASZAM

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7 dni w tygodniu nieźli twardziele jesteście Chyba jeszcze wam nikt nie powiedział o przetrenowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Engello dzieki za post, bo chyba rzeczywiscie jednym cwiczeniem brzuszka nie rozwine szybko ^^. Nogi chce miec szczuple i skoro mowisz, ze nalezy im poswiecic duzo czasu to tak zrobie. Wymyslilem sobie ze 7 dni bedzie wygladalo tak:
1 dzien: klatka i plecy + brzuch
2 dzien: ramiona(biceps, triceps, przedramie) + nogi
3 dzien: klatka i plecy + brzuch
.. i tak na zmiane, dolaczajac 0,5 intensywnego rowerka codziennie i na studniowke bede kozak :D

raz dwa trzy i 100...

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz, Therm, zajrzyj jednak do Michaila na CYKLICZNOSC - facet jest the best, ja sam sie zamierzam jakos w ten trening wplatac, jak juz do Polski wroce

a co do Twojego systemu:
- nie lacz ze soba treningu dwoch roznych DUZYCH partii miesniowych tj.np. klatka i plecy
- nie trenuj wiecej niz dwoch roznych partii, miesniowch podczas jednego treningu (biceps-triceps-przedramie)
- poszukaj jakiegos postu o czasie regeneracji miesni i na podstawie tego ukladaj sobie trening (klatka cwiczona co drugi dzien to strata czasu, gdyz ona potrzebuje trzech dni na regenreacje)
oto przykladowy plan treningowy (moj - ale pamietaj, ze zamierzam go zmienic, bo mi juz nie wystarcza) [nie dziele go na dni w tygodniu, ale na treningi, wiec jak jeden opuszczam, to nic sie nie zmienia w ukladzie]:
1.trening: klata-ramiona-brzuch-rowerek/bieganie
2.trening: biceps-triceps-lydki-rowerek/bieganie
3.trening: plecy-barki-brzuch-rowerek/bieganie
4.trening: biceps/lub/triceps-przedramie-brzuch-rowerek/bieganie
5.trening: klatka-ramiona-uda-rowerek/bieganie
6.trening: plecy-barki-brzuch-rowerek/bieganie
7.trening: biceps-triceps-brzuch-rowerek/bieganie
i kontynuacja
(na kazdym treningu dobieram inne cwiczenia)
[ps.jak laczylem barki z ramionami, to chyba mi lepiej wchodzilo]

normalnosc to choroba ogolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
No podoba mi sie ten Twoj trening, jest przemyslany :D Mozesz mi jeszcze powiedziec po ile serii robisz kazde cwiczenie i ile roznych cwiczen przypada ci na jedna partie miesniowa (np na biceps ile roznych cwiczen)

raz dwa trzy i 100...

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu juz nieco monotonniej:
na wszystko robie po trzy rozne cwiczenia / kazde 4 serie po 14-12 powtorzen
no i oczywiscie rozgrzewka zawsze przed cwiczeniami na dana partie szczegolnie intensywna przy bicepsie, tricepsie i barkach (na bicepsa na przyklad dobieram sobie ciezar hantli tak przez pol z tego, co przy normalnym treningu, i jade na maksa, a jak juz nie moge, to biore mniejszy ciezar i dalej jade i tak az do 3kg - fajne uczucie jak nie mozesz takiego piorka podniesc - a po tym dopiero przerwa i trening bica zaczynam na powaznie)
no, tego typu bajery
milo, ze Ci sie podoba - na jakis czas wystarcza


DIETA TAO (+ dieta a suplementy + dieta a doping)
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=106933&whichpage=1&crc=12153512

normalnosc to choroba ogolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Nic dodac nic ujac. PASUJE MI taki uklad :D Dzieki wielkie

raz dwa trzy i 100...

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie za dużo tych treningów co wy chcecie sobie mieśnie popalać stagnacji czy przetrenowania dostać albo jeszcze gorzej jakiejś kontuzji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile czasu ten sam ternning??

Następny temat

przetrenowanie co brać ???

WHEY premium