SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl co wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
Witam!
Ćwicze na siłowni już rok, stosuje diete. Chciałbym sobie zakupić jakąś odżywkę. Myślałem nad białko Ostrowia WPC 3400g(130zł) i NitrobolonII 550g(65zł) limited edition mam do wydania 200 zł.
Proszę o profesjonalną odpowiedz..;)
Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
Juz mówiłem że dieta jest słaba ale cały czas poprawiana. Wasze diety chyba też nie były odrazy perfekcyjne. Dzięki wszystkim za odpowiedzi te dobre, a przede wszystkim z te złe ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
skoro stosujesz diete to powinienes wiedziec czy potrzebne Ci bialko do uzupelnienia brakow.

na 1 cykl pojedyncz forma kreatyny Ci w zupelnosci wystarczy, dokup witaminy i bedzie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ANKIETA
wypełnij będzie latwiej współpracować
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nitrobolon na pewno NIE :)

Białko to ok jako uzupełnienie diety.
A na pierwszy cykl polecam Mono:
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html
Starczy jak ulał na 8 tygodni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
Dzięki za tak szybką odpowiedz ;))
Spożywam około 70 g białka dziennie a przy mojej wadze powinienem brać chyba dwa razy więcej..więc białko jest na pierwszym miejscu.
Co do drugiego suplementu to uważacie że to "vitalmax" bedzie dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
to co ty masz za diete, ze 70g bialka spozywasz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
yyy... właśnie?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
70g?
To ty nic nie jesz. Ludziom bez diet uzbiera się z 90/100 a ty jesz 70.
Musisz zjadać 2x więcej białka i samą odżywką wiele nie zrobisz. Najpierw przyłóż się do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
to i tak jak na mnie dobrze, wiem że wy macie pewnie dużo lepsze ale ta dieta cały czas jest poprawiana...musli(rano) zjadam calego tunczyka 25g(przed snem), 4 jajka lub pół kostki sera 20g, paluszki rybne 12g, jogurt sanocki 15g a na obiad to co mi się trafi czasem jakas piers z kurczaka czasem spageti a czasem pierogi xDD różnie się trafia..dlatego przydałoby mi się jakieś białko do tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Kolega, dieta, bo na paluszkach rybnych to ty mięcha nie zbudujesz ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
ale przecież jeśli zjadałbym 70g z ostrowi i 70g z diety(chociaż zawsze się coś uzbiera więcej np;chleb razowy itd) to by wychodziłoby w sam raz..chyba że coś źle zrozumiałem..myślałem że trzeba spożywać dwa razy więcej białka od masy ciała..nie zrozumcie mnie źle..na siłce ćwiczę już ponad rok ale dietę staram się układać od dwóch miesięcy..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening adaptacyjny za soba co dalej jak wzbogacic diete w suplementy ?

Następny temat

XPe + cm3 +

WHEY premium