SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELL PUMP - 16 lat??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Witam mój kumpel poprosił mnie żebym wstawił ten artykuł! A sprawa jest taka: ćwiczy od 5 miesięcy, ma diete uzupełnia oczywiście gainerem i chce kupić na pierszy cykl dużą puszke Cell Pumpa + mono, białko i carbo do uzupełnienia diety i pytanie jest takie czy dobrze bedzie jak kupi taki zestaw na pierszy cykl? Czy lepiej zaczynać od czegoś innego?! Za mądre odp SOGI POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
spokojnie może tak brać , mono , ka , cp można śmiało na 1 cykl walić :] może zrobić oszczędniej i z samego mono ale jak ma kase to smailo cp moj pierwszy cykl byl na 2 x małe cp

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
DZIĘKI ZA ODP czekam na więcej opini!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
Na 1 cykl wystarczy że weźmie mono. Jak teraz weźmie mocniejszego cp to co bedzie brał potem? trzeba zacząć od słabszych i przechodzić do mocniejszych, tworzyć zestawy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Jest tyle tych stacków że jak zacznie od cp to nic mu sie niestanie :p wszystkiego w zyciu trzeba posmakować :p

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 597
Conquerorr jakies takie stare poglady masz

Cp najlepsze cudo jakie do tej pory bralem, smialo niech bierze, choc na samym mono tez go trzepnie podobnie

http://nwk.eblog.pl - wejdź, jeżeli nie boisz się swojego boga .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
jest też tak że może należeć, to tego minimalnego % śmiertelnikó na których mono działa lepiej niz jabłaczan, nei wazne czy stacku czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
OK dzięki chłopaki za odpowiedzi macie po SOGU! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo za wczesnie na kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
wszędzie piszą że kreatyna od 4 albo 6 miesiąca! Myślę że powinno być dobrze! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to źle piszą.
piszą bo chca sprzedawać i szybko uzależnić młodzieniaszka od suplementow i z niego doić kasę
jeśli w to idziesz - wolna wola, ja bym jeszce poczekał i mądrze potrenował i pojadł dobrych posiłków.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile ciagniecie na Kreatynie

Następny temat

Bio tech-USA

Wiecej