SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
witam kupilem CELL PUMP-ORANGE 665 g i tak:
1 bralem wczesniej kreatynke 1 raz zwykly mono a puzniej mikrorozdrobniona<creapure> i zaden mi nic nie dal ani masy ani sily nic< mialem diete i dobry trening> i czy przy braku efektow na krecie jest sens brania cell pumpa.

2. ile go brac czy 1 porcje 9 g z rana nadczo a 2 po treningu czy tylko 1 z rana??

3. jak sie odmierza ta miarka bo jest jakas dziwna :D???

4 prosze ludzi o komentarz ktorzy stosowali cell i z jakimi efektami

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
1 Moze tylko ci sie wydaje ze miales dobra diete i dobry trening...Jest bardzo maly odsetek ludzi na ktorych kreatyna nie dziala...ale wiekszosc z tych, ktorzy nie maja efektow po kretce po prostu kiepsko sie odzywia, maja trening do.dupy, itp...

2. Masz tylko jedno opakowanie wiec bierz np. w teningowe rano i przed treningiem, a w nietreningowe tylko rano...

3. Przeczytaj wskazowki zawarte na opakowaniu, tam powinno byc napisane co i jak

4 Nie stosowalem...ale opinie sa pozytywne...

Kup bialko i ew gainera/carbo jezeli bedzie potrzebne...i jakies witam-miner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pamietajmy ze dzialanie kredki glowne to nie 'puchniecie' miesni od wody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Veron czemu rano i przed treningiem a nie po

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
heheh po wysyceniu czas na kredki jest DOWOLNY !!

ale jesli juz to lepiej przed niz po :D
roznica wprawdzie niewielka :D

mowa o mono
rola cell pumpa jest podobna wiec ....

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2004-08-25 13:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Biniu a co sadzisz o dawkowaniu przed i po

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cell pump powinno sie brac w jak najwiekszych odstepach (min. 8 godzin) wiec dawkowanie przed i po nie jest dobrym rozwiazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pytanie po co ??:D
podtrzymujesz poziom kreatyny w komorkach


cell o ile sie nie myle poleca przyjmowanie w odstepach ale nie mialem tego wiec nie wiem na 100% podobnie jak i nie testowalem tego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
stosowałem to coodo, efekty...dobre nawet bardzo - 4kg w miarę suchej masy. Cell pump łączyłem z mono (cell 9g rano i wieczorem mono 5g po treningu) Jak masz hajsiwo to śmiało koopooj.

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
gratulacje !! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
stosuje cel pump od kilku dni dwa razy dziennie. efekt juz jest - duzy power na silowni i troche "opuchlizny" :). ale na razie za wczesnie sie podniecac. koncowy efekt podam po zakonczeniu cyklu.

Czas nie zajac - nie ucieknie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bialka extensora sa samakowe ?

Następny temat

PWI 95/WPI - białka

WHEY premium