SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1035540

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
nie wiem
nie interesuje sie rowerami ale napewno nie SCOOT czy jakos tak jezdzxi jakos i to wazne
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
dobra kolacja z 50 g białka jak nic pójdzie w mięsnie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
nom jak co mam jeszce 1 kg twarogu w rezerwie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
ja jutro zrobie anaboliczne zakupy bo towar mi sie kończy

jaja sery cyce tuna oliwa itd trzeba sie ostro zabrac za siebie

ide w kime

papa all :**

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10791
ignoranci narka
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Ja mam lepszy rower

- aluminium
- lampki xenonowki (ponad 100zl)
- osprzet shimano (+200zl)

A najwanzniejsze ze amortyzator tylko przedni, bo tylnie sa do dupy jak sie z***ie to juz problemy z czesciami i ogolnie*****nia na nich jest, sa tansze rowery z nimi z tym ze ja rowerem codziennie pare kilometrow robie wiec jakos musi to wygladac do roboty w jedna stone mam 7km do Agatki tez troszke jest


doszlo bialko Activita 30 gram;-} ale se cykla ***ne

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2006-06-05 23:05:37

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24166
https://www.sfd.pl/temat268099-strona12/#post10a
gumis is back! na poczatek skromne kroki potem znów zaatakuje gainera, musi!
Już się boje co tu się będzie działo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Zawodnemu Gul skoczyl i chlopak musial sie pochwalic zdjecie dalem nie zeby sie pochwalic, pstryklem ot tak co bo cyfraka mam 2 miechy i wale foty gdzie sie da i co sie da
zdr

Zmieniony przez - Ginomen w dniu 2006-06-05 23:40:14

Zmieniony przez - Gumis86 w dniu 2006-06-05 23:40:56

Zmieniony przez - ANABOL w dniu 2006-06-05 23:41:14

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-06-05 23:41:29
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
musze znalezc na jutro referat
"stosunki miedzyludzkie w hotelu"
i ni*****a nic nie ma...


ps.tak,wiem wiem ..obudzilem sie jak zawsze
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
no i dupa...:/
musze przepisac 3 strony z ksiazki na wordzie i wydrukowac...
tak wiec kolo godziny mi zejdzie
potem musze przeczyatc 30stron na temat konfliktow i rolnictwie na swiecie
tez kolo godziny
...
czyli do 2-3posiedze...
3kaps neuroo speed treca wypilem z 5 min temu...to lus...wytrzymam
eloleo


eeeeeeee pierdziele
skseruje jutro te 3 strony z ksiazki
i dam skserowane jako referat
co bedzie to bedzie...ide czyatc o rolnikach anabolach
jol

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-06-05 23:59:21
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

electro
Polecane artykuły