nie wiem
nie interesuje sie rowerami ale napewno nie SCOOT czy jakos tak
jezdzxi jakos i to wazne 
nie interesuje sie rowerami ale napewno nie SCOOT czy jakos tak
jezdzxi jakos i to wazne 
Ilość wyświetleń tematu: 1035540
jezdzxi jakos i to wazne 

trening -> ból -> rozwój 
jak sie z***ie to juz problemy z czesciami i ogolnie*****nia na nich jest, sa tansze rowery z nimi
z tym ze ja rowerem codziennie pare kilometrow robie wiec jakos musi to wygladac
do roboty w jedna stone mam 7km do Agatki tez troszke jest
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

zdjecie dalem nie zeby sie pochwalic, pstryklem ot tak co bo cyfraka mam 2 miechy i wale foty gdzie sie da i co sie da



Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły