SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
piotr fajne ciezarki masz


domis nie miej litosci

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2006-03-14 06:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Dawno mnie tu nie było bo mi powiadomienia nei przychodziły :/

U mnie z laską coraz lepiej, może opisze co się działo w moim topicu i potem dam jej zdjęcie ale puki co możecie pomarzyć Zaraz do niej ide bo nie chce nam się dziś do budy iść a że u mnie zaraz starszy będzie to do niej mykam

Cholera, albo mi się wydaje albo mam słabą klate... Jakie obciążenia dawaliści po kilku miechach ćwiczeń na: wiosłowanie sztangielką, unoszenie sztangielek młotkowym, wyciskanie, przysiady, prostowanie ramion na wyciągu w 8- 12 powtórzeń (ja w 10 podam)? Bo cholera mi się wydaje że mam bardzo słabo z siłą :/ Bo u mnie:
wiosłowanie sztangielką 25 kg sztangielka
unoszenie sztangielek młotkowym 10 kg sztangielka
wyciskanie 42 razem z gryfem
przysiady 40 + kilka kg bo nie wiem ile gryf waży
prostowanie ramion na wyciągu 40 kg

Porówna ktoś ze swoimi ? Plsss! :D

Jeszcze sprawdzanie maxów 5 powtórzeń, potem jeszcze raz pujde na siłke sprawdzić wyniki do któ¶ych mam wątlipości i skończyć karnet, 2 tyg odpoczynku podczas którego będe się podciągał w szerokim żeby móc wykonać jak najwięcej powtórzeń a potem jazda z HST, dietką i blogiem!

Kojot - na tym zdjeciu i tak zarąbiście wyglądasz... a jeszcze lepiej bo ta klata nie jest taka dziwna bo cień ją przykrył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
dobry

i znowu do szkoły

dzisiaj 2 sprawdziany a ja nic nie umiem jak zwykle


Domis powodzenia!!

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
LISEK - za szybko, miałem sobie poprawić bo mi się coś tam powaliło i mam 50 kg na przysiady nie 40 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Witam pluszaczki

Domis powodzenia

Piotr to jest na przysiad ?? ile jest kg

Lisuu
wiosłowanie sztangielką 25 kg sztangielka ---jeśli sztangielka to sporo
unoszenie sztangielek młotkowym 10 kg sztangielka ---tak sobie
wyciskanie 42 razem z gryfem ---słabiutko
przysiady 40 + kilka kg bo nie wiem ile gryf waży ---słabiutko
prostowanie ramion na wyciągu 40 kg ---sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
joł
widze ze ja jak jeszcze spalem to domis sie juz rozprawil z typem

prostowanie ramion na wyciagu 40kg?? to bardzo duzo chbya ze masz wyciag na ktorym jest zrobiona przekladnia i chodiz wsyzstko o 2 razy lzej a jesli nie to respect

piotrrr ile tam jest na sztandze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nu domis juz sie pewnie z nim rozprawil

Lisuu- jakos tak wyszlo zjecie stanmelm zrobilem anwet sie nei przykladalem do napinki


liesek narazie z sila cienko u cieibe w niektorych cwiczeniach ale to nadrobisz z czasnam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
kojot gonie cie juz wczoraj poszlo 115 a jeszcze w styczniu mnie 100 przygniatala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Kamil88- gratulacje ale pamietaj kazdy kg wiecej coraz wiecej pracy kosztuje wiem co miwie a jak bedziesz dochodzil do 200% swojej wagi to sie zaczyna juz masakra ja na nastepny tydzien wpadne na chwile na silke zobacze jak tam z sila stoje moze nie spadlo tez nic tak samo jak z lapa bylbym zadowolony juz 3tyg bez cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
kojot znajdz kumpla z silka na chacie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium