SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boli mnie:(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 906
Boli mnie jak widzę ile kasy idzie na igrzyska i nic nasza reprezentacja z nich nie przynosi. Wystarczy spojrzeć na naszą reprezentacje trójbojową, rok w rok podium na MŚ, ME i co? nic.... żadnego wsparcia dla nich. Jeśli MŚ otrzymuje miesięczne stypendium 1000 zł.. to się pytam o co chodzi i nie znajduję odpowiedzi. Dlaczego nasi :zimowi: sportowcy, faworyci ... mają specjalne wynajęte wille, 14 lekarzy za plecami, miesięczne pensje po kilka dziesiąt, set tyśięcy i nic nie otrzymujemy w zamian. To już przestało mnie śmieszyć. Za co płacę podatki, staram się.... pytam się gdzie ta kasa idzie, i mnie boli. Boli mnie jeszcze gdy podczas wywiadów nasi sportowcy mówią, że cieszą się, że jadą na Olimpiade... no wielkie mi k...urwa odkrycie, ale co dajesz w zamian się pytam i mnie boli. Miejscę poza 30 i trener jest zadowolony... no ja też bym był za kilka set tyś... tylko się pytam dlaczego ta kasa nie idzie tam gdzie powinna....POLSKI TRÓJBÓJ!!!!!!! KIEDY SIĘ PYTAM, KIEDY ZOSTANIE WSPARTY ŚRODKAMI, KTÓRE JUŻ DAWONO POWINNY SIĘ TAM ZNALEŹĆ.... i to mnie boli, i mam dość, ja wysiadam:( i nie mam zamiaru ponownie wsiąść.

Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4826 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38020
Dla naszych politykow, ktorzy przyznaja dotacje, to co nie jest na olimpiadzie nie isnteje. A pozatym trojboj jest be, bo tam sa sterydy (a gdzie ich nie ma?)
Jak teraz patrze co wyrabiaja polscy sportowcy w Turynie, to tez mnie boli. Jeszcze jak sobie przypomne ze na ich przygotowania poszlo 30 milionow zlotych, to mi serce krwawi

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3183
Się zgadzam. Cały ten cyrk powinien się skończyć. Problem jest również w tym, że gdy pojawi się duża kasa, o pardąsik... NAPRAWDĘ DUŻA KASA, wtedy pojawią się tzw. "działacze" którzy wysiudają prawdziwych ludzi związanych z tą dyscypliną i wprowadzą własnych "miszczów". No i wtedy taki "miszczu" połamie się pod samym gryfem ale wszyscy będą zadowoleni i "będzie aplauz i zaakceptowanie".

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 906
wystarczy posłuchać trochę telewizji: T. Sikora jest w oddzielnej willi, bo nie może się stresować w wioscę olimpijskiej / to jest cyrk!!! i jaki wynik poza 30 !!
A. Małysz - nic mu nie ujmująć, gdyż swoje zrobił, ale cała otoczka, ciągłe kutnie w PZN, zmianny trnerów, rozmowy za plecami, walka o kase, a nie o wynik. Ile może zarobić na reklami i na pokazaniu się na Olimpiadzie, za to się płaci naszym zawodnikom i nie dziwi mnie, że mają taką motywację.
zresztą nic tego nie usprawiedliwia. Powinno być tak.... nie masz wyniku na poziomie Światowym to nie jedziesz... i nie dostajesz kasy.. za co mam płacić i pozostali podatnicy??? się pytam i mnie boli... k..urwa mać! kiedy ten cyrk się skończy. Na MŚ w trójboju jedzie 7 zawodników i 6 zajmóje miejsce na podium, to jest dla mnie selekcja i motywacja, a teraz gzie jest kasa??? powinni wyje.bać w ****ziec połowe kadry i połowę pseudo działaczy,,,, przecież komuny już nie ma, po kiego*****..a się pytam siedzą na państowwym garnuszku i nie widzą gdzie powinna iść kasa??
****.a mam dość idę się napić:(

Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 13700 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60920
"to jest cyrk!!! i jaki wynik poza 30 !! "

poza 30? przeciez on srebro zdobyl przed paroma minutami

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 906
Wypowiedź tyczyła się pierwszego jego pierwszego występu na tych igrzyskach. Ale wiem, plułem sobie w brodę za te słowa, przyznam nie wierzyłem, że da radę. Więc oficjalnie przepraszam za nie.

Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer 2

Następny temat

Jedzenie pakiera %-) Jestes glodny? Wbijaj! %-)

BF