SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 881159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
tribusteron?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zawodowiec lepiej od razu Wiagre za***ac

Smoku co dieta*****owa ide po twarog z woda i kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nu domis mowi ze to dobre je i nei chodzi mi o silke

A te witaminy Hi-Tec to neiw eim czy dobre czy nie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
odpuscil bym Tribusteron i mono za to kupil cp

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie chce CP, cp mi sie znudzilo ile mozna, teraz chce se posmigac na zwyklym mono a zalezy mi na punktach olimpa za kody wiec Olimpa chce kupic

A tribusteron ma byc i***** nu

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 852
kojot jutro po kościele wpadniemy do ciebie po ten zestaw - mamy tylko 150 zł - niewiem czy starczy ;bedziemy około 13; jakby otworzył nam drzwi ktos z twojej rodziny to powiemy że przyszliśmy bo zeszyty bo niebyliśmy w budzie w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
a co agatka sie skarzy <joke>
a co do zestawu zeczywiscie zamiast tego tribulusa i mono wzial bym TCM olimpu bo bez sensu jest laczyc TSe z mono kiedy mono potrzebuje wegli i ma wysoka retencje.spalacze zostana nie wykorzystane a ty sie ulejesz

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-06-11 00:22:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
TS-E kupuje bo tanio jest a redukowac mam zamiar w styczniu badz lutym dopiero na wrzesien pazdziernik planuje nitro2
a teraz chcialem sie nawodnic mono zeby byc duzy na plazy
A tribulus z ciekawosci chce sprawdzic swoje mozliwosci z i bez

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
czaje ale chce byc duzy czy tlusty bo to roznica twoj wybor ja zyzce powodzenia i masz moje wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ide spac pa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium