SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 889081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
dobry

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
dobry dobry nie mam dzis 2 ostanich lekcji moze uda sie wczesniej do chaty wrococic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
yo:*

ale dzisiaj hardcorowy spr.z rachunkowosci
az mnie w dupie sciska
elo
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
sieam
ide do najbardziej z***anez zeczy na swiecie - szkoly
wczoraj nie bylo treningu ale musze nadrobic w sobote

lisek tez bym chcial miec takie uklady w szkole

Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2006-03-15 08:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
pozdro

haha lisek jakie uklady tez tak chce

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
siema!

Lisek to za***iście niezła akcja!

kurde jak mnie lewy kaptur nap*****la...żle spałem i coś sie naciągneło.Dzisiaj beztreningowy, mam nadzieje że do jutra przestanie boleć... póki co siedze sztywny

wreszcie ogarnąłem dysk twardy i bede miał miejsce na odzyskanie danych.może już dziś się tym zajme, tylko że musze iść na plebanie do księdza

pozdrawiam was :* i życze miłego dnia!

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Witam Ekipe

LISKU o takich rzeczach, raczej się nie opowiada w "publicznych miejscach". Bo później się okazuje, że Świat jest bardzo mały.

Przykłady można mnożyć, choćby ostatnimi czasy film o koleżance i koledze z toalety szkolnej(chyba wiadomo o co chodzi), który nie wiadomo jak znalazł się w necie i zupełnym zbiegiem okoliczności trafił do dyrekcji tej właśnie szkoły. Czy inny przykład też z niedalekiej przeszłości, gdzie sprowokowany nauczyciel wyszarpał ucznia za "szmaty".

A i tu może być scenariusz typu. Kolega z klasy wiedział, że siedzisz na sfd i "Cię czytał" od pewnego czasu, wspomnianą nauczycielkę też znał ze szkoły i pokojarzył fakty. O Waszej "akcji" dziwnym sposobem dowiedziała się cała klasa - szkoła - dyrekcja. A później, są już tylko nieprzyjemności(nawet jak niczego nikt nie udowodni) z tym związane, czasem błache, ale czasem surowe (i dla Ciebie i dla nauczycielki). Więc drogi frendzie, o niektórych rzeczach się poprostu nie rozmawia w pewnych okolicznościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
czesc...
zalozylam test z thermalem...
https://www.sfd.pl/temat253445/

fajnie co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
dobry! dzisiaj 4 lekcje tylko to tez wczesniej wroce do domu klatka+triceps dzisiaj, ide robic jedzenie do szkoly i sie wykapac pozdro 700 p.s. niezle lisek sie dzieje

co?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium