SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 883316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
s***cie palke:*


Nu kumacie to??

Od***alo mi zupelnie

Rano platki, razowy and gainer kolo 9 calosc na 10 do roboty w przerwie o 16 gainer razowy, nu zblizala sie 21 bo mialem dzis pracowac 11h pytaja sie mnie czy moge zostac dluzej, a ja ze moge

****a zostalem dzis ponad 12 godzin w robocie!! Od***alo mi zupelnie, w dodatku wy***ali mnie z Money Roomu juz i teraz musze zap*****lac jak kazdy normalny pracownik caly czas na nogach:/ nu od***ac idzie jestem tak zmachany ze teraz tylko mono zapodam ide do wanny pozniej twarog zma i spac a jutro do szkoly:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
d****

s*** :*

dawaj na gg

a poza tym ->

ja robiłem po 14 godizn i nie płakałem leszczu ! ale masy na gainerach zamiast cyca z ryżem to Ty nei zrobisz i nie bedziesz taki jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bede wiekszy


spadam do wanny:* jak wroce to bede:*

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
s*** pałe

mocna rozmowa na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Macie moje słowo na obiektywne testy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A co jestes w komisji jakiejs??


Nu ja sie wykapalem zaraz zjem twaroga zma i spac


nu wreszcie przekroczylem 20000 LPA i moje konto nie wyglada juz jak jakiegos spamera

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2006-02-26 23:32:51

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
zawodny tomota wybrali do testow na ko ( masa )

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ladnie

A ja mecze juz pare minut twaroga dzis na ostro z pieprzem i papryka ostra taka sypana

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2006-02-26 23:54:56

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja tam twaroga rozrabiam z woda i wypijam po problemie

brzuch zrobiony -> twarog wszamany -> ide spac

dobranoc

jutro w budzie 8albo9 lekcji nie pamietam dokladnie dramat do 17 w budzie od rana (

pzdr

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
o**** ale jazda byla nie jestreem specjalnie na***any, wypielme tylko 4 psiwa ale**** zadyma byla : jeden gosciu do mnie podskoczyl taski ****a leszc kolo 60kg wagi i mnie popchnal a jakoo czlowiekk kulturalny i spokojny nie uderzylem go a ten **** mnie ***nal w lep od tylu i zaczal szarpac, ja sie w****ilem ale kumple nas rozdzielili i****, pozniej za jakis czas znowu podbil yto mu pokazuje na wyjscie i mowie wypoerdalaj gnoju, a on ze sie chce ze mna bic, ja ze sie z leszczami nie bije i**** ale mnie w****ial i popychal , to go chwycilem za koszule i wycelowalem w ryj ale ****a mam jakas ***ana blokade, i nie moglem go ***nac, balem sie ze go zabije bo ****a waga piorkowa, az sie wystraszyl jak sie zamachlem jeszcze bym go zabil ale zaraz jegokumple podlecieli i zaczelismy sie szarpac, no to**** zrobile elegancki zamach i z mojej lewej reki ktos dostal w ryj (teraz mam palec spuchniety i niemoge nim ruszac ) no i zaraz bramkarze pzrylecieli i gnoja zbili i wy***ali przed wejscie i luz. Ale jak go ****a zobacze gdzies to zabije, nie ma mowy zebym odpuscil ****owi a pozatym bylo elegancko, potanczylo sie i w ogole gitara pije teraz gainerka + 900g wit C i multiwitamine i ide spac jutro o 7 pobudka i do szkolki ciekawe czy dam rade...branoc :*
btw tez tak macie ze chcecie komus wy***ac ale jest jakas blokada ****a ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium