SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 875905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Jesem w lepszej sytuacji

ale i tak mnie wydziedziczy jak nie zdam

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
ide do psa z michą

nie spamować jak mnie nie będzie

za 15 min możemy ostro jechać nu :*

****a jutro znowu z 3 h będzie trzeba się pouczyć

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
myslalem ze jaja sobie robisz domis ze do zawodowca jedziesz



bylem dzis u kolesia co ma ta silke i chyba bedzie lipa koles ma 70lat cwiczy juz 50lat w latach 60 startowal na roznych zawodach zdziwilem sie ale skubaniec do tej pory 150kg na klate bierze mowi ze dla niego to jest klopot ale jesli moi rodzice sie zgodza i na papierze podpisza ze nie bedzie mial klopotow jak cos mi sie stanie to sie chyba zgodzi a jak jest z moimi rodzicami to wiecie ****a prze***ane bede musial sie do kolesia jeszcze przejsc i zagadac moze sie dowiem cos wiecej hrhrhr do tego burza u mnie trzeba isc spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
weźpoghadaj ze starymi

albo ja z nimi pogadam jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
sam napisz kartke?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
hrhrhr nie da sie z moimi starymi gadac :-/ koles jezdzil jeszcze niedawno nawet z roznymi osobami na zawaody w trojboju i wyciskaniu bo prowadzil ich ale mowi ze kolesie miesli slomiany zapal bo nie potrafili sie przylozyc do treningow i dal sobie z nimi spokoj musze jeszcze z nim pogadac moze cos z tego bedzie a jak nie to***** szczeli wszsytko ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
weź opowiedx na mswojąhistorie bo nei pamiętam

bez kitu moge przez tel pogadać z Twoimi rodizcami

szczególnie z mamą mamy mnei lubią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Kojot powiedź rodzicom więcej o tym facecie i przekonaj ich ze pod jego okiem będzie wszystko ok. Potem jemu powedź jakie masz podejście do tego sportu i będzie dobrze.

****a nie moge się ruszać konkretnie sie zapachałem

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-04-22 21:34:56

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no tylko jak rodzicom o nim opowie to zauwaza ze on szuka czegos bez ich zgody tez.

ale głodny jestem a nie ma mamusi i nie wiem co zjesc

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium