SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886736

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
yanas mi pisał na prv ze nie da fot bo aparat nie moze "uchwycic" jego bebena

jak wszyscy wiemy jest na masie <joke>

a tak na serio to czekamy czekamy na sesję

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
yo, wrocilem z treninga, ****a jak goraco makabra, koszulke byla cala mokra, pot kapal z czola, a zyly wylazily ochoczo
teraz jem na szybkiego i zaraz 2h jazdy l-ka w 30 stopniowym upale oh yeahhhh, ciekawe czy sie do fotela przykleje <mysli>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
też wróciłem z treningu

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
jak poszedł trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
tez wrocilem z treningu!!!
Jutro zaczne robic jakies aero bo juz beben przyslania mi caly swiat

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
średnio

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Witaj brzusiu żegnaj siusiu

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
balujemy w sporej grupie przypakowanych w lokalu obstawianym przez naszych kolegow , obietnica zero zadym, dotrzymujemy slowa, jednak panny sie nas nieco boja wiec jedziemy z alkoholem i innymi lekkimi dragami, w pewnym momencie czuje juz mocno rozweselacze humoru i jakos tak sie nie moge odnalezc w tym lokalu wiec prosze 2 kolegow by mnie pomogli trafic do toalety. zostaje zaprowqdzony , ale wychodze z wc i mowie kumpla ze tam jest za duzo ludzi i sie wstydze przy nich sikac, jakis taki dziwny zjazde mialem, wice koledzy /jeden bramkarz z tego lokalu/ wyganiaja wszystkich z wc i wpychaja mnie doi srodka a sami pilnuja wejscia by nikt nie wszedl. jednak ja nie moge sie odlac ! pecherz pelny a tu cos mnie zablokowalo, znow wychodze i mowie im ze nie moge sie odlac, koledzy po naradzie co bylo brane , znaja temat , wiec jeden zostaje na wejsciu by nikt nie wchodzil, a drugi idzie ze mna do wc i tgam odkreca wszystkjie mozliwe krany i mowi > zobacz wszyscy w kolo sikaja to takie proste a ty nie mozesz ?> po kilku minutach, tak stojac z wyciagnieta fujarą czekajac jak na zbawienie wreszcie sie odlalem.

by gregor

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2006-06-13 20:44:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium