SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A myslisz ze nie jem??

****a ile ja wp*****lam:/

Z tym ze brak mi regeneracji czasmai spie po 5-6h ino:/ i jak jestem w robocie to czasami 12h zap*****lam z jedna pol godzinna przerwa:/ wtedy szybko jakis razowy kilka skibek i gainer i dalej zap*****lam:/ do tego szkola itp, ale diete trzymam jak tylko umiem, nawet jak jestem u laski to ona mi ryza z cycem kuraka gotuje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A idzie ci waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tak. Sila tez. Ale cos nie jestem zadowolony z wygladu:/ wymiary spabiutkie:/ a waga idzie a pas stale 91-93 sie utrzymuje. W maju sie zrobi redukcje i wtedy zupelnie znikne:/ od wrzesnia ostro trenuje, do tego dieta suple a juz ****a marzec a ja jak wygladalem tak wygladam:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To ile ci od września przybyło wagi/wymiarów?
Może coś pomóc w treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
wrzesien waga po spadkach wakacyjnych 71kg obecnie 82kg


W pasie z 87 na 91-93

Lapa bez zmian praktycznie moze z centymetr w gore, klatka wcale sie nie rusza, jedynie plery fanie ida zawsze, nogi jak tylko daje rade to cwicze i tez ladnie ida udo z 60 na 63 z czego troszke tluszcza jest:/

Mysle zeby plan trneingowy teraz sobei dac taki zeby bika z tricem w superseriach moze to lape poruszy


np pon - cyce tylko nie wiem z czym;/
sr - bik and tric na przemian w superseriach
sobota - nogi bary plery?? Za duzo na jeden dzien, do klatki trzeba cos dodac albo dac plan 4x na tydzien na co nei mam czasu bo mam tylko 3 dni wolne od roboty:/ w sensie ze koncze przed 17 robote.


Spadam na silek machnac parte fotek i wracam za 15min bede:*

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Zawodny 10-11kg masy i ci ramie prawie nie urosło a udo 3cm?
Chyba Ci sie waga zje b ała. Albo miarka.

Trening na 3 dni, to nie ma co szaleć i łączyć bic tric.
Poka zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Lozko sobie wstawilismy na silke w srodku leza worek trenigowy (gruszka) to cos do rozpietek przy laweczce, male hantelki, plyty spiwor i inne takie wreszcie nei zawadza to na silce i jest wygodniej do siedzenia jeszcze mam w planach zakup atlasu ale kupilem sobie egzamin na prawko wiec atlas za miesiac lub dwa:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Swiateczna atmosfera przez caly rok


tomot podaj maila lub podbij na gygy 5015921 bo fotki na forum nie wstawie:/ a waga dobra jest

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Yanas tutaj sprawa do ciebie zobacz te sciany tutaj jakies mneijsze plakaciki potrzeba b tak pusto jest, przy nastepnym zamowieniu da rade cos z tm zrobic??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Teraz brzuchy jade pod takim katem, moze to cos da bo trzeba zrobic se ladnego brzucha przed redukcja, pierwsze powtorzenia se skretami tuowia ida lekko ale pozniej to juz ledwo ledwo wiec powinno byc dobrze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium