SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 889143

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no bedze dobrze silke mi zamkneli jestem chory skonczylem mono mialem zaczac brac Cp nie widze innych perspektyw wiem wiem jestem pesimista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
kojot zawsze jest jakieś wyjście!!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no akurat okno mam pol metra kolo siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
myślisz o samobójstwie?

sprawdź czy jest wysoko żeby nie było że jesteś na parterze

nie no joke of course

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
siemano

dzisiaj wolne od szkoly bylo tos ie mogle pobawic w garazu i juz najwazniejsze zeczy do suwnicy smitcha mam zrobione jak dobrze pujdize to skoncze zanim pujde do szkoly czyli do wtorku to wrzuce foty

kojot kombinuj zawsze jest jakies wyjscie

zaraz lece do kosciola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
masz racje jest za nisko mam pokoj na parterze do tego jeszcze trawa nie ma szans sie zabic ;-( musze isc na pietro wtedy bedzie juz wieksze prawdopodobiensto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
wpeirdol całe opakowanie CO naraz zagryź 40 apapami i popij wódą



a tak btw

stary dzisiaj przyniósl 700 ml Johnnie Walker Red Label

i Johnnie Walker Old 12 years Black LAbel też 700 , mmmmmmmmniam kupićcole msuze i któegoś dnia napeiramy

np po maturach któraś pęknie w dobrym stylu


lubie whisky i cygara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
kojot życze powodzienia niepoddawaj się bo siłka nieprzyjdzie od niechcenia, trzeba się ruszyć, a ziomy z gainera niedają nikomu dupyteraz przy***e ostry freestayl i powiem WAM, że kojot to spoko gość i napewno wymyśli coś bo to przecież spoko gość niepoddawaj się bracie my jesteśmy na chacie,a czasem na biwacie lubimy ten sport i wyniki przychodząmózg mi się gotuje, ale zaraz przyjdą pewnie jakieś żule niwix się w******li bo spam nieboli, on ćwiczy Muay Thai i respect dla niego za to co mówi i że ćwiczy kolegoinne ziomki też są spox np. Gumis lubi pałe ssać, ale jest w Gainerku i trzeba też z chłopakiem wóde chlać, dziuby go góry bo idą niebiweski mundury, wy wszyscy do budy, bo z MDRAGONA niezrobi nikt dziury bo chłopak jest duży i opala się na solarze więc pogratulujcie mu i jego tacie, bo chłopak ma talent więc trzymajcie się za gacie Zawodny założył temat i jesteśmy to jak emu to nie żadnen struś tylko chłopak jak cuś niewidziałem jego twarzy, ale wiem że czasem o laskach sobie marzy ***any marzyciel siedzi gucio na łące i dupcy zające Yana to trener piłkarskiej reprezentacji ja nieużywam spacji ucze się od mistrzów i jestem tu jak laki, zaraz z was wypruje flaki jak laleczka czaki, my na impry chodzimy i postrach robili, Duda też się nam udał więc on może wam sprzedać buta na twarz zaraz zrobią nam chałas. mamy w gainerku lisów lisy nie z lasu potrafią nam narobić chałasu to rownierz spamerzy jak mi ktoś niewieży to zobaczcie ich twarze są w konfesjonale adriano się modli bo to kościelny modlik kończą mi się pomysły więc mówuie ELO ja jestem czysty.

hehehe fajne pisałem to teraz

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
co za żul mi pisze esy?

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium