SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 889040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Kojot - zrobiłbyś regenerację będzie większy pawer potem

hmm tam sobie smok myśli nad mieszaniem mono+nitro - czyli 5g +5g i poijemy

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
smoku jak bys czytal to co napisalem na poprzedniej stronie to bys wiedzial ze robie teraz zegeneracje i ze nie wychodze z ciezarami powyzje 60% mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nu ale ja nie wiem jak nitro smakuje i czy je mozna do buzi i popijac czy nie trzeba popijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Kojot - czytałem Ale mi chodziło o to abyś np dał sobie przez tydzień w ogóle spokój z siłownią( takie SD) a potem znowu zaatakował.

Nito do buzi nie weźmiesz - gwarantuje

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
ja kiedys prubowalem cp do buzi i woda popic bo nie mialem szklanki kolo siebie ale sei nieda bo on "buzuje" i malo co mi nie wylecialo.
dobra ide zadzwonic po kuriera bo drazek mam wyslac i musze do jeszcze zapakowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Nitro jest dobre - smakuje jak sok pomarańczowy z tym że jest kwaśniejsze treochę ogólnie 5g w ustach pokrzywiło by minę w szkolnce już jest ok, przy większej dawce np15g/szklanke już czuć kwaśny smak

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
a tak wogule to jeszcze sniadanie musze wczeszniej zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
****a jak ja dziś piszę musze się obudzić!!!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Kamil88- ile kosztuje u Ciebie wyciąg?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
nitro nie bralem ale zachowuje sie pewnie podobnie do cp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium