SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
wlasciewie to prawie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
właśnie miałem Domis to wysłać bo mi pisałem o 3 na gg to

chodź na browara, smok stawia

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-02-20 12:04:28

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
no i gitara patrze gainero secundo sie preznie rozwija, juz niedrugo trzeci bedzie dzisiaj do szkoly na 15 a potem ta trening
P.S. squniusz ta pioenke spiewa Raz Dwa Trzy
P.S2 mi tez wczoraj sfd nie dzialalo:-/

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
w sobote robimy powtorke a pozniej chyba () zluzuje z chlaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
jeden dzien mnie nie bylo i 14stron ******le nie czytam za duzo
bylem wczoraj na lyzwach ale sobie posmigalem znowu sie zajawilem dzis albo jutro tez ide

tylko kantowanie jeszcze nie wychodzi :F ale tyłem i przeplatanke szybko sobie przypomnialem < >

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
nu mi też nic nie działało od 7 chciałem wejść na forum i nic

nie wiem jak wy ale mi dużo szybciej śmiga (aż się dziwie) jeżeli tak już bedzie zawsze to dobrze ze mateo wprowadził zmiany!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
elo
no wkoncu sfd dziala
własnie wróciłem bo byłem 2 godziny na hali i w kosza grałem
ale mnie łapy od wsadów bolą

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
po przerwach tak zawsze jest ludzie wchodza acha nie dziala to ida sioe zajac czyms innym a nei czytaja forum...daj czas, zaraz zacznie na nowo zamulac

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1790
Witam was:D
Własnie wróciłem z lodowiska tak mnie nogi bola i kolana ze normalnie nie da sie tego opisac. Mam pytanko od ilu lat wpuszczaja na silownie??

=\...W kupie siła...//=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
widze ze jestes rok młodszy ode mnie poczekaj jeszcze z rok

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium