SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Co wy się tak na te foty uparli... musi się zgodzić najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dawaj nie marudz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Mati jeszcze się Agatka dowie i co wtedy ?

Już po śniadanku i cos się tam uczę

myślałem nad jakimś testem (za free lub za 50%) ale jak poczytałem więcej o tym to ******le to. Są spoko ziomi z którymi można pogadać w nowym dziale ale niektóre osoby to ->

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Agatka jeszcze spi

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
No ale jak wstanie i rzypadkiem tu trafi to potem będzie tłumaczenie się

wam sie też dzis chce tak spać? jeszcze 10 nie ma a ja kończe drugą kawę

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja o 12 do roboty ide do 22

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Daro ja bym sie w to nie pchał

I Dzień dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja ******le prze***ane waga 65kg, bic 37,5cm graczka juz mi przeszla ale czuje sie*****owo apetyt jako taki ale jak zjem to potem mnie muli mam chyba grype zoladkowa niedosc ze spadki mam bo nei cwicze to jeszcze choroba mnie dobije jak jeszcze wiecej mi spadnie to sie zalamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6946 Napisanych postów 6472 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59987
Witam
Mam pytanko co sądzicie o TCM Olimpu , Czy to dobry jabłczan czy są lepsze jabłczany . Jeżeli są to prosił bym aby podać nazwy tych jabłczanów.
Pozdrawiam

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium