SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 888854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
dobry
pospane jak cza
miałem jechać przyjarać się, a tu mnie gardło napier*dala jak nigdy
trzeba to ustrojstwo wyleczyć szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dobry ****a cos mi sie z tricem lewym stalo wczoraj cwiczylem bic+tric
rano sie obudzilem i na lewym tricu mam w***** zakwas lapa mi spuchla jak po***ana... jest o prawie 1 cm wiecej niz bylo... a ****a prawy nic zero zakwasu...a tak samo napeirdalalem obydwa... nigdy tak jeszcze nie mialem

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-06-03 11:05:50

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Zawodny współczuję uzaleznienia.
Dragon (chyba ty) ja teraz prawie nie ćwiczę (max 2-3x w tyg), nie ma czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
tomot czy mi sie wydaje czy pozbyłes sie futerka?

wypspany

ide coś zjeść

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Nie pozbyłem się, tak akurat zdjęcie wyszło, poza tym jak złapię troche opalenizny to nie widać kłaków już tak bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
****a wczoraj nie bylem na silce i nie probowalem rekordu mam nerwa w pon dopiero sproboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co sie dzieje z moim tricem jak to wyglada ****a lewy nagle taki spuchniety a prawy taki maly i to po jednym treningu wczorajszym tak nagle



Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-06-03 12:11:11

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Pitt Bull - ciesz się bo rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
hello wszystkim koksom

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no gdyby lewy i prawy tak urosl nagle to bym sie w***** cieszyl tylko ze na jednym mam w ****e zakwasy i spuchniety a na drugim nic a tak samo ja na****ialem

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium