SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 882994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
kojot zapomniales mnie dopisac do listy zgloszonych, a zeby miec tyle punktow z moja wago co ty to bym musial ponad 160 targac wiec <lol> ale i tak bede lepszy----------------kiedys hehe

squnisz poco pijesz gainera po sniadaniu?? lepeij miedzi lekcjami lub w czaseni kiedy niemasz czasu cos zjesc. a krere o 22?? o tej godzinie konczysz trening?? i na noc zamiast gainera lepiej bialko luknac

Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2006-03-12 13:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
kamil juz cie dopisujemy no to staraj sie masz szanse czuje ze po przerwie beda mi jeszcze lepiej wszystko szlo bo moje miesnie odpoczna razem ze stawami moze i ta przerwa mi na + wyjedzie kto wie <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
ja mialem przerwe ponad 6 michow od maja do listopada i z sily zeszlo mi 4 kg ktore w 2 tygodnie odrobilem bez zadnych szczegulnych staran wiec tobie nic pewni nie zejdzie jeszcze jak bedizesz w domu cwiczyl bo ja przez ten czas to ciale cos pilem wuczylem sei po nocach, bylem miesiac nad morzem na koloni i tam zwszli mi z 82kg do 75 ale naszczescie juz wszystko dawno odrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jak spadnie nawet do 120kg to bede za***iscie zadowolony potem kupie krete i znowu cyklopa za***ie <lol> tym razem kupie sobie CP albo mono 1300g <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ale za***iscie mi sie nogi trzesly po treningu haha

jak byscie mieli robic 'zawody' to wycisk - waga => wiadome :o przeciez logiczne , ze lepszy jest ten ktory wycisnie 100przy wadze 60 niz ten ktory wycisnie 110 przy wadze 100

kojot ty sie modl zeby tylko do 120 jak nie bedziesz cwiczyl jeszcze pare tyg to sadze , ze do 100 nawet moze spasc

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-03-12 14:28:12

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no ale przeciez nie robilem tego na saa zeby mialo mi tak spadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
kojot- no nie wiem czy nie było tam saa, sam wiesz jak suple od yanasa działają

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
squnisz poco pijesz gainera po sniadaniu?? lepeij miedzi lekcjami lub w czaseni kiedy niemasz czasu cos zjesc. a krere o 22?? o tej godzinie konczysz trening?? i na noc zamiast gainera lepiej bialko luknac


Kamil pije po śniadaniu bo jak zjem chocapicito niemam na nic już miejsca oprócz gainera. A w pracy jem ryż z rodzunkami i jogurtem(mix) i porządne kanapki.
Taaa o ~22 kończe trening, napięty harmonogram dnia mam, ale już się przyzwyczaiłem i nawet mi to odpowiada!
a na białko niemam szmalcu, ale w gainerze też jest sporo białego, właśnie dlatego go pije na noc, oczywiście po odpowiednim posiłku

może przy***ać 3 dawke krety w dzień??chociaż to chyba niema większego sensu


Zmieniony przez - squnisz w dniu 2006-03-12 14:47:21

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja bym wziol na twoim miejscu krete przed treningiem a nie po takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
jol jol

mnie tez dopiscie ,, od jutra wracam do harcorowych cwiczeń, mam nadzieje ze z barkiem bedzie dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium