SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 887330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
w szkole kiepsko mi idzie ! bo sie nie ucze i wagaruje ! a jak u Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Dobra panowie spadam ogladnac jakis film w tv! Do jutra, milego gadania! Pozdro for all!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
to wyglada jak taka ***itna konserwa

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Dzięki Domis! U mnie ok! Ostatnio przekładamy ze wszystkie przedmiotów sprawdziany! Od poniedziałku do środy mam rekolekcje!
A co tam u Ciebie w życiu towarzyskim?

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
prawde mówiać to coś "cienka" ta kolacja liczyłem na coś konkretnego. Nie zmienia to jednak faktu że ja nie zjem tyle pieczywa za cały dzień ( poza tym nie jadam białego pieczywa)

Domis- nie martw sie u mnie ze szkołą też nie zaciekawie będę miał kiepskie świadectwo ale walić to!

erulf - widze spore postępy, tak trzymaj!!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no nie koniec mojej kolacji zaraz sobie z 4 kanapki jeszcze dorobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
no to co do ocen to ja tez do dupy

wlsnie zjadlem prawie 500g kabanosa za***isty byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
a w zyciu towarzyskim nawet ok ! ostatnio tylko za czesto pije ! a jak u Ciebie ? pzodro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Kojot jakim cudem Ty ****a tak rośniesz?90% mięsni to białko a ja w Twojej "kolacji" za****a go nie widze Przypuszczam że nie zjedz nawet 100 g bialka dziennie

nu koniec tematu dieta - trzeba było pospamować

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
dziennie to na bank nie bedzie 100g
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium