SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 887144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie kloc sie bo BAN bedzie :( wpadles i tyle!nie widzialem topicu testowego anie a tu juz polowa towaru poszla postanowione towar do anabola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ale ja nie chce ani bana ani oddawac towaru ANABOLOWI eno

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
dzisiaj ide na trening i zobacze max jaki moge wziac na klate...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nieno ten leb mnie serio w****ia od wczoraj mam tak ze nie boli mnie jakos normalnie tylko tak jakbym sie uderzyl cala glowa jakos jak nia ruszac czy***** wie co a przeciez nikt mi nie w***al anie sie nie ***lem sam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
lece na egzamin wewnetrzny na prawku : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
powodzenia!

mam napisac prace o rycerzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
PITT to do lekarza
DOMIS powodzenia
Yanas dajesz dajesz

a ja ciagle glodny po tym brazowym ryzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie no co Ty az tak zle to nie jest zaraz na trening sie wybiore moze mi pzrejdzie pojde dzis wczesniej spac i moze bedzie git , mozliwe ze to przez to ze pzrez ostatnie dni niewyspany chodzilem :-/

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
jol
boruta w szkole byla
masakryczna rzecz mozna powiedziec
jeden nos kasacja
ryje poobijane etc
jakies ciecie z 2 klasy
a kto ich rozdzielal??
oczywiscie ja

Dragon-w sumie ok...robie przerwe w silce na ok.2tyg,badz 2 tyg bardzo lajtowego cwiczenia...dzisiaj ide klate+tric
sprubuje lajtowo..jak ebde robil sie "czerwony" to the end na dzisiaj

Ziomepl-Cichooooooooto miala byc niespodzianka...Domis zrobi prawko na kombajn,duzy jest...ebdzie jak Ttypowy rolnik ahaha i Anabol do tego ejscze kochany:*,ktory pije all time i rosnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium