SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
moze to dziwne ale na mnie tussi nie dziala, a wrecz przeciwnie jestem oslabiony i zmeczony po zazyciu
wzielem nawet 15tab i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
tomot kojot poprostu musi wyciskac po te 5kg wiecej
haha

btw tlumaczyc dudzie to prze***ana sprawa :/ nic nie ogarnia
tyle juz na sfd duda siedzisz myslalem , ze masz jako takie pojecie o diecie , odzywach i suplach a tu ni*****a

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
dobra to teraz powiedzcie mi co to jest to tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A wiesz, że to najgorszy sposób brania tego gówna(2x w tyg)?
Jeżeli teraz się przyzwyczaisz (bardziej psychicznie), to co potem?
Masz za mało zapału/energii do ćwiczeń?
Wiesz wogóle, że to szkodzi? Czy tylko widzisz zalety?
A może chcesz przyszpanować kolegom?
Wiesz, na co to lek i jakie mają działanie pozostałe substancje w tussim?

Ja bym Ci kiedyś dał "witamine c" tak żebyś myślał, że to tussi. Pewnie byś chodził tak samo pobudzony...

Przemyśl czy tak naprawdę wszystko wiesz o tym tussim i jak działa na Twój organizm. Potem zastanów się czy bez tego nie jesteś "pipą", która nie umie zebrać w sobie w ch.u.j sił na trening i musi się pobudzać.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
kamil tussi to lek na kaszel a jego wyzawca to kojot ( )

dla mnie tussi to dobra rzecz na redukcje jak czlowiek nie da rady biegac czy cos a musi jou dodaje mocy

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
A wiesz, że to najgorszy sposób brania tego gówna(2x w tyg)? - wiem o tym bo przy stalym braniu organizm przywyczaja sie i efekty uboczne takie jak dreszcze, pobudzenie, znikaja ale mi wlasnie chodzi o ten power na treningu (jak bym chcial spalac tluszcz to bym bral codziennie 20-40mg efki i 200mg koffy bo te "efekty uboczne" byly by zbedne, dawki biore rozskadnie 4-5tab przed treningiem

Jeżeli teraz się przyzwyczaisz (bardziej psychicznie), to co potem? wiem ze to pochodna anfetaminy i uzaleznia tez ale w mniejszym stopniu jak narazie nie zauwazylem czegos takiego ze jak przestane brac to nie potrafie treningu zrobic i musze leciec kupic takze uzalzniony nie jestem

Masz za mało zapału/energii do ćwiczeń?- jeszcze nigdy mi sie nei zdazylo przez caly moj starz zebym nie mial ochoty do cwiczen ale na tussi zauwazam ze mam lepsze efekty swojego treningu

Wiesz wogóle, że to szkodzi? Czy tylko widzisz zalety? - zdaje sobie sprawe z tego ze w jakims stopniu wplywa to negatywnie na moj organizm wiem ze podczas branina zwieksza sie cisnienie i ze ma to tez negatywny wplyw na pulpitacje serca bo zwiekszona jest ( u mnie puls jest zwiekszony zazwyczaj do 100

A może chcesz przyszpanować kolegom? - a koledzy akurat najmniej mnie obchodza cwicze dla siebie i dla wlasnej satyswakcji i polepszenia samopoczucia

Wiesz, na co to lek i jakie mają działanie pozostałe substancje w tussim? - tak jest to lek na kaszel i zawarte sa w nim inne "gowna" ktore lagodza efekty uboczne efki w tussi ale przy dluzszym branu sa szkodliwe dla organizmu

Ja bym Ci kiedyś dał "witamine c" tak żebyś myślał, że to tussi. Pewnie byś chodził tak samo pobudzony... - mozliwe nie zaprzeczam bo nie wiem jakbym zaragowal, prawdo podobnie wystapil by efekt plecablo- chyba tak to sie pisze hehe

Przemyśl czy tak naprawdę wszystko wiesz o tym tussim i jak działa na Twój organizm. Potem zastanów się czy bez tego nie jesteś "pipą", która nie umie zebrać w sobie w ch.u.j sił na trening i musi się pobudzać. - wiem ze sie powtorze teraz ale biore tylko zeby zrealizowac swoj trening nie jak zawsze w 100% ale dozucic jeszcze te 10%, jesli cos zle powiedzialem albo jeszcze wiesz cos wiecej odemnie o tym to bylbym wdizeczny jakbys napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
a jak dokladniej ma dzialac tussi pobudza podobnie jak kofeina??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Dalsza rozmowa na ten temat nie ma sensu. Nie przekonam Cię, że Ci to niepotrzebne. Trudno. Tylko, żeby za pare lat się nie okazało, że masz problemy z sercem czy ciśnieniem.

5 tab tussi = 75mg chlorowodorku efedryny = za dużo

Jestem pewnien, że i tak masz to w dupie. Bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
hrhr
odpowiedziałeś jak polityk samołobrony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Kamil szukajka, hasło "efedryna"

Kto jak polityk, ja?

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-04 11:41:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium