SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 883072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no teraz to czuje jak by mi nogi w dupe weszły tak mnie bolą

tez mam nadzieje ze bedzie dobrze

ale mam ochote na trening, a przez ten łokiec nie moge isc

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
i znowu 200g sera;/ ****a!!!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
smoku racja znów twaroga cza wsunąć takie życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A ja bylem dzis z Agatka w ZOO


Domis a jak ta laska co dzis miala byc??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ej to moze zalozymy wspolke, ja tez chce zalozyc silownie najpierw zalozymy jedna a potem siec ja zrobie licencje na instruktora i masazyste, bedzie solara, masaz, sauna, basen i sklep z odzywkami i sztuki walki moze kiedys o! anabol dobra dupa byla?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nu ja sie tez pisze do tej silki

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
adriano - nie do końca tak jest , bo jak znam życie to kojot właśnie wpier.dala 5 lub 6 kanapke

Mati coś Ty robił w zoo?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
bo kojot to jest anabol, co by nie zjadł idzie mu wszystko w czysta mase
Zawodny jak było w Zoo?

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-04-19 21:02:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
no dokładnie kojota masa to same ww i t

też tak chce

wspólna siłka czemu nie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bylem z Agatka na miescie tak se przejechac bo ona spodni szukala nowych i nagle wpadlem na pomysla ze cieplo w***** jest i do zoo mozna no wiec skiknelismy do ZOO a zoo w Poznaniu to wielkie jest i teraz mnie nogi bola

Ale widzialem malpy, dobre*****e sa chyba ze 20min przed ich klatka siedzielismy tygrysa tez widzialem nie jest zle, a ludzi nie bylo prawie bo jeszcze pora taka ze do zoo nikt ni chodzi

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium