SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta przy sw

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1526
Witam, mam 183cm wzrostu ważę średnio 73-74kg. Trenuję sporty walki od 4-5 lat, teraz średnio 3-5 razy w tygodniu(przez pracę), dorzucam siłownię ponieważ zdarza mi się opuścić 2 dni w tygodniu treningu w klubie. Czytałem to i owo na temat odżywiania, i mam pytanie na temat przyjmowania białka i węgli tak aby nie przytyć zbytnio (chcę trzymać do 76kg) tak aby zrzucić na zawody do 71kg. Pracuję 7 dni na 3 zmiany, i można powiedzieć że treningi będą 6 dni w tygodniu. Wspomagam się bcaa, białkiem jak narazie. Dodam że waga bardzo szybko mi idzie do góry jak i spada. jakim systemem przyjmować białko w stosunku do węgli, myślałem nad taką rozpiską :

1 posiłek : płatki owsiane + kwasy omega 3 przed posiłkiem
2 posiłek : omlet białkowy (1 całe jajko + 2 białka + banan + 10g płatków owsianych)
3 posiłek : ryż z warzywami + pierś z kurczaka
4 posiłek białko wpc ostrowia do tego jakiś banan
5 posiłek ser biały około 50-80g chleb razowy
Do tego bcaa w treningowe przed i po treningu lub w nietreningowe po przebudzeniu, do tego witaminy olimpu

Wszystkie posiłki mniej więcej w tej kolejności(przez pracę 3 zmianową), z tym że trening może być przed jak i po pracy. Nie zliczałem składników odżywczych, lecz co o tym sądzicie. Oczywiście będę obserwował organizm, ubytki jak i przyrosty w postaci masy żeby albo zredukować albo przyjąć więcej.

Dodam że do tej pory nie trzymałem diety.

Zmieniony przez - wisalista1 w dniu 2014-10-20 12:11:00

Zmieniony przez - wisalista1 w dniu 2014-10-20 12:11:30

Zmieniony przez - wisalista1 w dniu 2014-10-20 12:13:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1526
zrzut , jeden z dni , godziny posiłków itp mogą się zmieniać ze względu na pracę

Zmieniony przez - wisalista1 w dniu 2014-10-20 13:46:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Założenia Low Carb

Następny temat

Zapotrzebowanie kaloryczne - pytanie

WHEY premium