SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko+kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Zakładam nowy temat, bo nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w tej sprawie. Mianowicie kupiłem sobie białko Vitalmax cfm 82- takie w saszetkach po 25g. W jednej porcji(saszetce) znajduje się 20 gramów izolatu oraz 2,5 grama kreatyny. I tutaj sprawa która mnie nurtuje, czyli kreatyna. W dni nietreningowe spożywam jedną saszetkę, w dni treningowe 2 saszteki, co oznacza że jem 5 gramów kreatyny. Niby mniej niż jakbym był na cyklu, ale tak czy siak sporo. I tu pytanie: Jaki wpływ ma taka ilość kreatyny? W końcu nie chce robić sobie jakiegoś nieświadomego "minicyklu", ponieważ zamierzam odbyć normalny cykl w niedalekiej przyszłości.

z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja jestem akurat konserwatywnym zwolennikiem zachowania abstynencji kreatynowej w przerwie od cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
No właśnie dlatego pytam się co mam robić ? To jest kreatyna zawarta w białku. Czy mam dobrać do białko do końca i kupić jakieś inne bez dodatku kreatyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
jesli masz mozliwosc to moze kup zwykle bialko a to sobie zostaw do czasu gdy bedziesz na cyklu, ja bym tak zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym nie jadl kreatyny w przerwie od kreatyny. a na 5g na dobe - to juz kiedys cykl robilem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
j/w lepiej nie jesc kreatyny w przerwie tym bardziej ze nie jest to jakas znikoma ilosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
do końca tego białka został mi tydzień, także już dobiorę. Powiedzcie mi tylko, kiedy po tym mogę najwcześniej i najbezpieczniej zacząć robić nromalny cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
tak trochę odbijając... jak robiłeś sobie koktaile z mlekiem i ogólnie dobrze jadłeś to pewnie ta kreatyna nawet nie miała szans w Ciebie wejść. Już kiedyś pytałem o to samo przy gainerze z Olimpu, gdzie była jakaś kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
dlaczego nie miała szans we mnie wejść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Ja tam wielkim znawcą zywienia nie jestem, ale z tego co się orientuję, to tłuszcz zawarty w mleku hamuje wchłanianie kreatyny, z tego powodu trzeba odczekać te 30 minut między kretem a białkiem (z mlekiem), to samo dotyczy obfitych posiłków, które też poprzez swoje składniki - głównie tłuszcze powstrzymują kreta. Dlatego masz napisane na opakowaniach, żeby łykać na czczo przed śniadaniem itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Tu chodzi racze o spowolnienie wchłanianie a nie jego uniemożliwienie. co ma cię przyjąć to się przyjmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytogenix

Następny temat

kreatyna tylko po treningu?

WHEY premium