SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko zamist SFD?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 843
Witam, stawiam to ważna dla mnie pytanie ponieważ odkąd zacząłem suplementacje z tym białkiem strasznie mnie wysypało pryszczami głównie na twarzy. Do chwili nie brania białka miałem sporadyczny, rzadki trądzik. Jakie inne białko polecicie?

ps. kupiłem maść na receptę za 60zł i nic nie działa. Trzeba chyba inne to białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a ja zjadłem tego 2 kg i musze polecić. Skład, cena, smak jak dla mnie bardzi git. Jednie mogłoby rozpuszczać się lepiej ale coś za coś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
watpie, ze to wina bialka.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja się tym nie przejmuje i też wątpie, że to wina białka. Spróbuj cynk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Cześć Tomq


No raczej nie białko, czasem się zdarza że wyskakują pryszcze z jedzenia w wieku dojrzewania (czekolada, ostre potrawy) może w tym lezy problem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
czesc peepeek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Po piersi z kuraka wypierdziela niezła pizza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 477 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
tez mialem taki problem 2 -3 lata temu, odrazu po silowni szoruj do lazienki przemyj twarz letnia woda + mydlem, splukujac zacznij letnia, koncz zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 299 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19955
A mi sie tak zdazylo nascie lat temu jak mowisz lekarz powiedzial ze to bialko skaza bpo jak tylkozaczelem trenowac jadlem duzo jajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
kup abnexen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2579 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Witam!
Podepne się pod pytanie Kolegi, pomijając kwestię pryszczy bo to raczej inny film
Co wg Was teraz najkorzystniej kupić?
SFD Econo - zablokowane
Abnexen - chłam
Może wrócić do starej Ostrowi?

Co wg Was jest teraz najpewniejsze, tanie, bez wałka z ilością białka lub soi?

Żeby nie było że atakuje lub oskarżam. Ja SFD Econo broniłem cały czas i czekolade bym kupił ale nie ma.

Z tego co wiem to Koniu kiedyś badał Ostrowie i wyszła ilość białka lepsza niż zadeklarowana na etykiecie.


P.S Smak w sumie aż takiego znaczenia nie ma

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2011-11-13 10:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Może białko Activlaba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór odżywek na suchą masę mięśniową

Następny temat

Animal Pump ale co do tego?-wiecej masy potrzeba

WHEY premium