SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bulk czy białko + banan?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3825
Cześć.

Suplementuje się bulkiem K** (używam go głównie do zastąpienia posiłków), ale ostatnio usłyszałem, że jakość białka w bulkach jest kiepska i lepiej używac normalnego białka i do tego jakieś węgle w postaci banana/płatków owsianych.

1. Czy to jest prawda?
2. Czy po treningu białko + banan będą dobrym rozwiązaniem? Chciałbym wprowadzić suplement na stałe do diety.

Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Ja proponuje do odżywki białkowej dać z łyżkę dwie miodu banana/ albo inne owoce nie wiem garść malin, 2 jabłka, cokolwiek a po równej godzinie od zjedzenia dopiero wrzucić sobie posiłek białka tłuszcze i węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co do bialka w bulkach, jak oparte sa one na wpc, to jest to tej samej jakosci surowiec co w odzywce bialkowej
co do produkty i firmy jaka obecnie stosujesz nie wiem, nie znam ich produktu.
2. ja osobiscie wole zjesc wlasnie bialko + owoc+ryz/kasze w formie blendu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przeważnie oparte na wpc, chyba że jak mass up z MHp ma jakisdodatek sojowego, gorzej wypadają w bulkach węgle. Ale j/w najlepsza opcja wpc i sobie mieszasz z węglami jakimi chcesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wpc + banan bardzo dobra opcja potreningowa


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2016-09-19 23:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3825
Ok, dzieki, to teraz jeszcze dwie rzeczy:

1. czy banan + bialko 4x w tygodniu (tyle mam treningow) to dobre rozwiązanie?
2. Dlaczego WPC? Nie lepiej WPI lub WPH? Czytalem gdzies, ze WPC po treningu srednio sie nadaje (dluga wchlanialnosc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 tak dobre jest
2 spokojnie moze być wpc, aż tak długo się nie wchłania, chyba ze nie tolerujesz laktozy to lepiej wpi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wpc trawi sie blyskawicznie w porownaniu do czesci bialkowych w formie stalej.
WPI niczym sie nie rozni od wpc pod katem frakcji bialkowej, jest tylko bardziej "oczyszczone" z weglowodanow i tluszczy.
WPH jedynie bedzie szybsej strawne, jednak z punktu widzenia amatora nie ma to znaczenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3825
Ok, super, dzieki. W takim razie jakie dobre WPC polecacie? Cena jest drugorzedna, ale zalezy mi stosunku cena/jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zerknij na ALL-a
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Ultra_Whey-opis35278.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3825
Brać tego https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Ultra_Whey-opis35278.html czy jest jakis lepszy wybor na bialko typowo po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ok
Choć samo wpc też się nada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA a posiłki, kiedy przyjmować

Następny temat

Rozłozenie na dzień suplementów witamin

WHEY premium