SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252893

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
dt
kreatyna 2x5g (rano i po treningu)
bialko
wg brakow w diecie
bcaa przed i po treningu
witaminy do sniadania
xpand przed treningiem

dnt 5g mono
bialko wg brakow


aakg zostaw sobie na przerwe miedzy cyklami kreatynowymi albo dorzucaj tez przedtreningowo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 352
Czyli nie muszę się nic bać jeśli spożyje Xpand i AKKG przed treningiem ?i jak długo jechać na takim cyklu?
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
nie musisz
8-12tyg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Jedynie jak przedawkujesz, nie będziesz mógł dokończyć treningu tak będzie pompa, jedni to lubią inni nie, ja jestem zdania że to bezsensu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6719
panowie takie pytanko ;)
czy moge omege3 i magnez lykac razem wieczorem przed snem i czy dawac po 1 tabsie na poczatek czy lepiej po 2? i z ranca jak ? to polaczyc? dzieki ;)

Danek

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
mozesz lykac razem
omege dawaj do posilkow bogatych w tluszcze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1168
Ten psot nei istnieje. Pomylilem dzial.

Zmieniony przez - Baaks1 w dniu 2012-02-04 19:31:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1390
bez sensu zakładać nowy temat wiec tu piszę,
co myślicie o tym białku https://sklep.sfd.pl/Megabol_EXP_Infusion-opis946.html
mało jest opinii dlatego pytam :)
pozdrość

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 729
Witam mam pytanie, jak dawkowąć xpe z hp?
Czy mogło by to wyglądać w taki sposób że rano zarzucam hp(20g) i przed treningiem xpe(4capsy), wydaje mi się ze tak będzie najlepiej ale jak się mylę to bardzo prosze mnie poprawic.
A i jeszcze jedno czy x pand energized to jest najlepszy wybór jeżeli chodzi o te stacki czy mogę wybrać coś lepszego.
Proszę o odpowiedz/ z góry dzięki
Pozdrawiam/ ;]
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Za mało będziesz miał kreatyny, dokupił bym zwykłe mono i zrobił na tym dwa cykle np przed treningiem HP po treningu mono/jabłczan, w nietreningowy z rana mono jabłczan, drugi cykl taki sam tylko zamiast hp XPe i dodatkowo porcja kreatyny z rana w treningowy bo XPe jej nie zawiera.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Abnexen - osteteczne wyniki badań

Następny temat

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

Shoty
Polecane artykuły