SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
Jak można przechować do jutra rozrobiony gainer+białko+bcaa żeby się nie zepsuło i żeby można było wypić jutro po treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
Jem teraz dosyć sporo i bałbym się dodać cukry proste by mnie nie zalewało a spokojnie co te ~3h mam przerwe na posiłek więc wole wtedy dać więcej ryżu ,. Do tej pory też sobie rozrabiałem BCAA , ale myslę ile byłoby odpowiednio bo to jednak nie jest wysilek przez nie całą godzine jak na siłowni i 10-15 g bcaa.


i czy bcaa rozrobione w tym litrze-póltora może postać z 8-10 godzin?

Zmieniony przez - piotrek123454 w dniu 2012-06-26 18:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deanash do buteli lub shakera i do lodówki

piotrek - może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
deanash nie polecam trzymania rozrobionej odżywki tyle czasu a jak na mleku tym bardziej, a jaki masz problem zalać to potem wodą?

Co do BCAA u mnie nieraz stoi sobie przez noc, jak całej butli na treningu nie opróżnię. 20g BCAA mozesz dać na około litr wody, polecam w upały wodę wysoko zmineralizowaną.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Proszę o ocenę cyklu.
Przygotowania do sezonu startowego w biegach (sprint 100 m), potrzebuję dobrego pobudzenia (bez kreatyny) przed treningiem i po treningu stacka z kreatyną.

Mój pomysł - przed treningiem Animal Rage, po treningu Detonator FA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zamiast animala wrzuć sobie samą kofeine bez pomperów które nie są Ci potrzebne
po treningu detonator ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Bcaa Hi tec powder 13g to jedna pełna łyzka stolowa... Tak to wiadomo jak to jest, a z innymi miarkami?
mam od super pomp max od gaspariego od cell pumpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
ale jakie pytanie?
jedna łyżka stołowa może odpowiadać 13-15g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
anubis - w tym sens że miałem zalane juz wodą a jednak nie poszedłem na trening
ale juz ok nie zepsuło sie przynajmiej tak mi sie wydaje bo zapach i smak byl ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
łyżka mowa o tej większej? Chodzi mi o to, czy, któreś z tych co podałem miarek pasuje jakoś do odmierzenia 13g.?
Mam miarki po białku matrix 10, ultimate whey protein, sfd, po cell pumpie mam, po gasparim pump..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Abnexen - osteteczne wyniki badań

Następny temat

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

Wiecej