SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222219

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Universal Creatine w proszku - kiedy i w jakich ilościach brać? Czy bez problemu po treningu można pić po ganierze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozna

rano i po tr 5g
w dnt 5g rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Jest jakaś konkretna różnica brania kreatyny przed czy po treningu? Czy to kwestia ściśle indywidualna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ja bym byl za tym by dac po, gdy miesnie po ostrym treningu akurat kreatyny potrzebuja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
czy moglby ktos powiedziec mi z czym laczyc krete (monohydrat uniwersala) tak, by osiagnac jak najlepsze wyniki? czy sama wystarczy? pewien uzytkownik tego forum napial ze w trakcie budowania masy sa lepsze suple... jesli tak to jakie?

nie jestem nowicjuszem, wiec nie piszcie ze nie potrzebne mi to jeszcze :) no i robie a raczej probuje robic mase :)

dzieki za pomoc :)

qqq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
z supli nie ma nic lepszego od kreatyny
mozesz dorzucić do tego beta-alanine,bcaa, kofeine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4038
NAJMOCNIEJSZA KREATYNA W KAPSUŁKACH NA ŚWIECIE! 1250 mg MIKRONIZOWANEGO MONOHYDRATU KREATYNY W KAPSUŁCE ! TYLKO 2 KAPSUŁKI NA PORCJĘ !

Olimp CREATINE MEGA CAPS® jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. Suplementacja diety olimp CREATINE MEGA CAPS powoduje: - szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) - znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała - działanie antykataboliczne - zwiększone uenergetycznienie organizmu 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg ! najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.


Jak dawkować tą kreatynę na stałej suplementacji ?

Train over and over again and you will be the best!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Zostało mi sie 250g mono sprzed kilku miesisecy (nie zwilgotniało, stan dobry). Myslicie że zrobienie małego cyklu przed testami sprawnościowymi może mi jakoś pomóc? Cel oczywiście to nie masa a lepsze wyniki w sprawnościówkach (sprinty, drażek...)

treningi mam takie: trening siłowo-crossfitowy 3x w tygodniu, interwały biegowe 2x w tygodniu, basen 1x w tygodniu.

interwały biegowe też traktować jako trening i brać mono w ich okolicach?


jeżeli to istotne to ww trening siłowo-crossfitowy wyglada tak (5 post na tej stronie)
https://www.sfd.pl/vixen3_/_Trzeba_w_końcu_ruszyc_z_miejsca-t785961-s156.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na pewno coś pomoze
interwały traktuj jako dnt i dawaj 5g kreatyny
a w dt 10g
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Abnexen - osteteczne wyniki badań

Następny temat

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

WHEY premium