SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Vitalmax, olimp, trec, activlab, fitmax, mr. big, scitec, praktycznie każda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
mono to mono, najlepiej z tych sprawdzonych czyli j/w
Nie ma co kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3547
hej, mam pytanie o odżywki białkowe - jak dużo dawać prochu na raz? stosuję tylko po treningu siłowym, czyli 3-4 w tygodniu.
czy lepszym rozwiązaniem byłoby np. 40g Łowickiego WPC czy może 25g Sciteca (to tylko przykład chodzi mi o różnicę między tanim a droższym) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Od ok. trzech tygodni biorę kreatynę OLIMPA Mega Caps 1250. W treningowe 3 kaps. przed i 3 po treningu a w nietreningowe 4 kaps. ok. godziny 17-18. Pytanie czy to jest odpowiednia dawka (waga ok. 95 kg jeśli to ma znaczenie)? Po drugie, z tego co wiem, to kreatynę powinno się dawkować bodajże maks 6 tygodni, a potem przerwa na 4 tygodnie. Tak więc co w tym czasie brać i czy w ogóle coś brać? (oczywiście prócz jakiś aminokwasów czy węgli).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
johnny1005
hej, mam pytanie o odżywki białkowe - jak dużo dawać prochu na raz? stosuję tylko po treningu siłowym, czyli 3-4 w tygodniu.
czy lepszym rozwiązaniem byłoby np. 40g Łowickiego WPC czy może 25g Sciteca (to tylko przykład chodzi mi o różnicę między tanim a droższym) ?


a brakuje Ci białka w diecie?? jak to wyglada u Ciebie?

tororosso
Od ok. trzech tygodni biorę kreatynę OLIMPA Mega Caps 1250. W treningowe 3 kaps. przed i 3 po treningu a w nietreningowe 4 kaps. ok. godziny 17-18. Pytanie czy to jest odpowiednia dawka (waga ok. 95 kg jeśli to ma znaczenie)? Po drugie, z tego co wiem, to kreatynę powinno się dawkować bodajże maks 6 tygodni, a potem przerwa na 4 tygodnie. Tak więc co w tym czasie brać i czy w ogóle coś brać? (oczywiście prócz jakiś aminokwasów czy węgli).


mozesz spokojnie pociagnac dłuzej, najczesciej 8-12 tyg, lub tak dlugo jak czujesz dzialanie kreatyny,

dawke mozesz zwiekszyc w DT do 2x 4kapsy w DNT jest ok


Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-08-24 15:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3547
@ wincol - raczej staram się michę trzymać jako tako, ale po prostu po treningu polecono mi wrzucać szybko przyswajalne proteiny w formie odżywki i dlatego zapytałem. bo planuję zakup i nie wiem co będzie lepiej. czy więcej tańszego, czy może mniej droższego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
zalezy jak z kasa stoisz ale spokojnie mozesz kupic bialka od SFD, bedzie tanio i z odpowiadnio pod wzgledem jakosci, jezeli jednak chcesz cos drozeszego to np. z Treca, Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Czy więcej tańszego, czy mnie droższego... To nie jest tani sport...Pisałeś, że chcesz po treningu białko, więc sam się zastanów na, jakie Cie stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3547
@wincol
"zalezy jak z kasa stoisz ale spokojnie mozesz kupic bialka od SFD, bedzie tanio i z odpowiadnio pod wzgledem jakosci"
finansowo to bym się wyrobił, chcę od razu kupić na dłużej ze 2kg to różnicę bym miał 50-60 zł max.

"jezeli jednak chcesz cos drozeszego to np. z Treca, Olimpu" - no tego właśnie nie wiem, czy droższe zawsze znaczy lepsze? i jak to ma się do ilości prochu, bo przyznam że szkoda by mi było np. białka za 180-200 zł sypać po 50g...

@klin2511 - dalej nie o to mi chodziło w pytaniu. ale może trochę to zmodyfikuję. po ile w ogóle sypać odżywki tak żeby było dobrze? dla przykładu takiej SFD Protein Plus lub Treca Whey 100 czy Sciteca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
daj ok 40g i powinno byc ok,

co do bialka poszczegolnych firm, kup male opakowania i sam ocenisz ktore bardziej Ci podchodzi, tu glownie bedzie o smak chodzilo, pod wzg.jakosci takie bialko jak od SFD bedzie dobre, tym bardziej Olimp czy Trec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Abnexen - osteteczne wyniki badań

Następny temat

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

WHEY premium