SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401977
mozesz mieszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1772
BCAA 1g na 10kg ale prochu czy samych aminek ma wychodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Witam. Do tego, abym w 100 % miał diete brakuje mi tylko białka w śniadaniu, z racji iż nie mogę dużo zjeść z samego rana, a i mam na to mało czasu, wymyśliłem by do płatek owsianych dosypywać codziennie porcję białka. Spożywał bym te białko tylko RAZ dziennie, właśnie na śniadanie jako dodatek do oswianki. I moje pytanie brzmi, czy może być to najtańsze obecnie dostępne białko - sojowe, olimpa za 29 zł można już dorwać. Zależy mi na nabraniu masy mięśniowej, to jest mój cel, ale nie wiem, czy te białko by się nadało, jeszcze raz zaznaczam że spożywał bym je tylko 1 porcje dziennie, na śniadanie. Niestety nie mam już pieniędzy na droższe białka, więc szukam alternatywy, do 40 zł znalazłem jeszcze UNS R-Mix Protein Econo. Co o tym sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Dołóż 15 i masz od olimpa wpc naturalne, za 31 masz
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html
A za 39 już
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html
Ja sam do owsianki daję porcję wpc z rana.
Samej soji nie bierz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
Jeżeli od poniedziałku zaczynam brać kreatyne a mam 3 próbki pure power które zawierają sporo kreatyny można to jakoś połączyć ? Jeżeli będę dawkował osobne kreatyne i wezme pure power coś się stanie czy nie ma to sensu i zrobić jakoś inaczej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozesz dorzucic do cyklu i zobaczyc jak dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz 3 próbki to bierzesz pure power przed treningiem, po treningu kreatynę i tak przez 3 treningi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
anubis,czyli rano nie brac 5g kreatyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
dobra,zrobie jak mówisz,zostawie to na potem bo teraz zaczynam nowym planem i na poczatku na małych ciężarach nie będzie mi power potrzebny aż taki :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Abnexen - osteteczne wyniki badań

Następny temat

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

Wiecej