SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Witam, zaczynam cykl. Cel: masa, siła. Zakupione suplementy to:
- Vitalmax Creatin Monohydrate 300g
- Witaminy OLimp Vita-Min Multiple Sport
- HI TEC L-Glutami
- UNS WPC Classic80+
Co do dawkowania białka i witamin to znalazłem informacje na forum, ale co do kreatyny i glutaminy mam pytanie.
Kreatyna:
DT 5g rano na czczo z godzinke przed śniadaniem i 5g zaraz po treningu.
DNT 5g rano.
Glutamina:
DT 5g rano, 5g po treningu, 5 przed snem.
DNT 5grano, 5 przed snem.
Moje pytanie:
1. Czy kreatyne i glutamine po treningu moge pić razem mieszając w jednym bidonie?
2. Lepiej wypić mono rano na czczo, czy może bezpośrednio przed treningiem?
3. Po jakim odstępie czas po treningu po wypiciu mono moge zjeść posiłek. 45minut?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dawkowanie gluty i krety ok

1. mozna
2. bez roznicy - jak Ci wygodniej
3. 30-90minut najlepiej

pamietaj że białko to dodatek do diety i stosujesz wtedy gdy w posiłku nie masz dobrego źródła białka

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8285
Niedługo zaczne cykl storm + s.a.w. Storm w DNT tylko rano, w DT rano i po treningu. SAW przed treningiem. Moze byc takie dawkowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Remik7
Hellix
Kończy mi się CWS od SFD i szukam jakiejś innej sensownej po treningówki.


za niedlugo powinien wrocic do sklepu v2


Czyli lepiej poczekać na V2 czy brać Recovery2.0 (kilka miarek jeszcze mi zostało)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
co bys nie wybrał bedzie dobrze, mozesz spróbowac w miedzy czasie Recovery, a pózniej jak nie bedzie Ci odpowiadac wrócisz do CWS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3946
Siema, nie chce zaśmiecać forum kolejnym podobnym tematem, więc zapytam tutaj. Czy warto już sięgnąć po kreatyne? Widzę, że zdania są podzielone, niektórzy mówią, że min 1,5 roku stażu, a niektórzy, że zaznajomienie z dobrymi nawykami żywieniowymi i techniką treningu wystarczy i po pół roku można smiało sięgać.
Wiem, że pierwszy cykl to tzw "złoty cykl" i nie chce go zmarnować, z drugiej zaś strony przydało by się troche mięcha nabrac przed wakacjami :P
Co zrobilibyście na moim miejscu?

Wiek: 17
Waga / wzrost: 84/189
Staż treningowy: pół roku
Cel cyklu: Masa
Stosowane już wcześniej suplementy : brak
Stosowane wcześniej spalacze: brak
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny : brak
Dieta: Dokladnej brak, jem dużo, zgodnie z 10 wskazówkami
Przewidziane finanse na cykl : ile trzeba
Uwagi i sugestie: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
masz problem z przytyciem albo progresem na silowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Hellix
Remik7
Hellix
Kończy mi się CWS od SFD i szukam jakiejś innej sensownej po treningówki.


za niedlugo powinien wrocic do sklepu v2


Czyli lepiej poczekać na V2 czy brać Recovery2.0 (kilka miarek jeszcze mi zostało)


jestem w podobnej sytuacji
ja czekam na cws v2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
badyl85
Niedługo zaczne cykl storm + s.a.w. Storm w DNT tylko rano, w DT rano i po treningu. SAW przed treningiem. Moze byc takie dawkowanie ?


jak dajesz sawa 10-15g to storma styknie jedna porcja w dt
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Abnexen - osteteczne wyniki badań

Następny temat

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

WHEY premium