SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz - problem w wyborze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 840
Witam, lubię wyprzedzać fakty, za miesiąc wchodzę na redukcję, teraz mam trochę więcej w portfelu więc kupię już na zapas!

Oto spalacze, wiem, że nie powinno łączyć się spalacza z przedtreningówką alee

Czy mogę łączyć spalacz z kreatyną i BCAA?
Po treningu białko wpc80 ostrovit

Spalacze:
Dorian Yates Black Bombs
Pharma Ripped Freak burner
MusclePharm Shred Matrix
MAN Scorch

Propsy, coś tańszego, dobrego? Bądź któryś z tych


Zmieniony przez - Bagado w dniu 2016-01-23 23:14:45

"Don't worry about tomorrow, You're changing it today!" J.R.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
mozna laczyc z aminami czy kreatyna

z ww black bombs
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 840
Poczytałem trochę o czarnych bombkach, czy nie będzie to zdecydowanie za mocny specyfik jak na pierwszy spalacz? wcześniej robiłem redukcję bez spalacza, 2 miesiące, potem 2 miechy masy, chciałem pociągnąć do 3 miechów, niestety 20 lutego idę z wybranką na 18stkę i przestałem mieścić się w garnitur. Na okres zimowy za praaawie rok wezmę się znowu za masowanie.

Co będzie dobre na 1 spalacz?
Zostało mało czasu, trzeba zrzucaaać! :D

"Don't worry about tomorrow, You're changing it today!" J.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263257
na 1 kontakt ze spalczami wzialbym cos typu revex 16 scitec, albo np sfd fat burner
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 840
BARDZO WAŻNE!

Wybrałem machine man burner


Moje pytanie jest następujące, wiadomo spalacze dają też kopa, dzisiaj brałem jakiegoś RANDOMA (nie pamiętam nazwy) na siłowni, przyspieszyła mi akcja serca dość sporo, w DT będę zarzucał 2 tabsy przed treningiem.

Co z bieganiem?! czy też mogę zarzucić na 30min przed bieganiem ok 30-40 min? Wiadomo bieg też bardzo mocno wpływa na akcje serca, czy w połączeniu z tym nie wypierdzieli mi z klaty? Mogę spokojnie brać?

"Don't worry about tomorrow, You're changing it today!" J.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
ten jest dosc "spokojnym" srodkiem.
nie powinno byc takiego problemu, chyba, ze jestes wrazliwy na kofeine/stymulanty
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 840
Muszę odrzucić kawę, bo pijam bardzo dużo dziennie. Zrezygnuję z niej w 90%, będę bazował tylko na jednej czarnej rano.

Przed treningiem wrzucę:
Bcaa max allnutrition
Monohydrant 10g DT w dni biegu 5g
Spalacz 2 tabzy, w dni biegowe zacznę od jednej tabzy i zobaczę jak podziała. Biegam stałym tempem, nie lubię interwałów. 30-40min stałego biegu
3

"Don't worry about tomorrow, You're changing it today!" J.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko bez jednego aminokwau?

Następny temat

Krótka piłka !! ( przyswajanlość )

WHEY premium