SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA LABORATORIES Cutting Edge 120

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
siema czy dobrym pomyslem bedzie kupić reklamowany na sfd USA LABORATORIES Cutting Edge 120?i myslalem zeby go polaczyc np z Tested Burner lub Clenburexin II bo bralem kiedys Clenburexin I i byl konkret,bez diety i silowni tylko jezdzilem na rowerze to poszlo w 2tyg 4kg a jak bralem dyma-burn xtreme na lov-carb zero efektow .Chodzi mi glownie o jakoś cena bo spalacze to jedynie czesc redukcji,bcaa i bialko tez troche kosztuje.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
dzieki ale Scorch raczej odpada bo czytalem troche opini i ludzie porownuja go do dyma-burn a ja przekonalem sie ze jest to lipa.Dodam jeszcze ze bralem niedawno hemorush z nutranolics w wersji zgeranium i dopiero pobudzalo mnie lekko po 1,5 porcji.A z około 2 miechy temu jak zrobilem sobie lekką "rzezbe"tak przebieglem sie 3 razy dieta taka co na masie i nie cwiczylem na silce to po tygodniu 3kg mniej(2kg na stałe 1kg wrocil ).

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
skladowo cienki, lepiej clena kup solo lub burnera+clena

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
no z tym skladem tez tak mi sie wydaje.a moze zaproponujesz jakies inne lepsze suple?

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ale burner + clen to dobre połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/w
tylko uloz diete

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
no to dzieki.oczywiscie spalacze zaczne brac dopiero jak bede widzial ze dieta dziala:)

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
zapomnialem dopytać,jak dawkowac te dwa suple w połączeniu?aeroby beda z rana a trening wieczorem.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
1+1*2

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-05-05 14:34:40

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
sory ze znowu zawracam wam du*e ale naszly mnie wątpliwosci,chodzi mi o to ze pytalem o polaczenie ale wczesniej nie wzialem pod uwage zeby brac ktorys produkt solo tylko odrazu polaczenie.Co sadzicie o zakupie samego clena ale 180kaps?bo cenowo wyjdzie mi troche taniej niz 90kaps+burner.A nie wiem czy bedzie roznica w spalaniu tluszczu miedzy solo a w zestawie z burnerem.

Zmieniony przez - Stada w dniu 2012-05-06 16:07:01

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zerknij na takiego jeszcze
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 zmiany odżywki

Następny temat

KTORE bcca i ktory spalacz

WHEY premium