SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cutting Edge USA LABS - prosze o konkretne opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
Witam. Kupiłam dzisiaj Cutting Edge USA Sports Labs 120 kapsulek (60zł w sklepie odżywkami).

Wybrać pomógł mi sprzedawca, podobno jest najskuteczniejszy z tych lżejszych specyfików (jestem kobietą i bardziej zależy mi na zdrowiu niż odchudzaniu, więc chaialam cos lajtowego, i nie powodującego wzrostu cisnienia, itp - no. po Thermo Line II mialam bardzo suche gardlo i nie bylo fajnie

No więc kupiłam ten Cutting Edge. Powiedziano mi, żeby jeść 3 tabsy na 1 godzinę przed treningiem. W dzien nietreningowy - 3 tabsy na czczo. Czy wg Was (proszę o radę tylko tych, którzy stosowali) to jest optymalna dawka czy 2 tabsy dziennie dla mnie wystarczą?

No i proszę o opinię na temat skutecznosci i ewentualnie innych efektow chcianych i niechcianych. I BARDZO proszę o nie wpisywanie nazw innych specyfików, które polecacie, bo juz ten kupilam i nie kupię innych. Proszę o radę tych, którzy to kiedyś stosowali.

(wiem ze o tych tabsach jest mowa w kilku innych tematach, ale w zadnym z nich nie bylo konkretnych informacji ani odpowiedzi i opinii - nie wpisujcie mi składu tego, jak w podobnych postach - bo mam go na opakowaniu

Dziekuje wszystkim za rady.

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Spalacze tkanki tłuszczowe podzielić należy na dwie podstawowe grupy, do których zaliczyć należy produkty o działaniu:

- termogenicznym,
- lipolitycznym.

Pierwsza z grup spalaczy oparta jest o kofeinę oraz dodatki ekstraktów ziołowych, których zadaniem jest pobudzenie w czasie wysiłku, oraz zwiększenie termogenezy naszego ciała. Dzięki temu jesteśmy w stanie więcej dać z siebie w czasie treningów. Szczególnie gdy np. jesteśmy zmęczeni po pracy. Z kolei zwiększona termogeneza powoduje przeznaczenie większej ilości energii, czyli naszej tkanki tłuszczowej na różnego rodzaju procesy, np. podwyższoną temperaturę ciała.

Durga grupa spalaczy to produkty o działaniu lipolitycznym. Wspomagające lipolizę, ale nie wpływające na pobudzenie i termogenezę. Są to suplementy o mniej odczuwalnym działaniu po zastosowaniu pojedynczej porcji produktu. Jednak z czasem wspomagające lepsze metabolizowanie kwasów tłuszczowych. Do tego grupy zaliczyć należy produkt USA Labs Cutting Edge. Jeden z bardziej popularnych na rynku suplementów o działaniu lipolitycznym.

Cechuje się on tym, że:

- nie podnosi ciśnienia tętniczego krwi,
- usprawnia funkcjonowanie wątroby (a co za tym idzie procesy metaboliczne),
- reguluje poziom hormonów odpowiedzialnych za powstawanie tkanki tłuszczowej (leptyna, grelina),
- pozwala na pozbycie się wody podskórnej,

Co ciekawe, spalacz ten jest całkowicie naturalnym produktem, bez dodatków syntetycznych. W jego skład wchodzą takie substancje, jak:

- witamina B6,
- potas,
- l-karnityna,
- lecytyna,
- cholina,
- inozytol,
- metionina,
- siemię lniane,
- mieszanka ziół (mącznica lekarska, buchu, perz właściwy, wąsy kukurydzy, korzeń hortensji, owoce jałowca),
- pietruszka,
- chlorofil,
- zielona herbata.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
zacznij od 2 kapsow
zawsze powinno sie zaczynac od mniejszej dawki zeby zobaczyc reakcje organizmu...

jest to niezly lajtowy spalacz

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
dzięki :) tak zrobię, a po jakim czasie i CZY zwiększyć dawkę?
2

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Produkt konkretny, bardzo chwalony. Dawkę zwieksz, jesli będziesz niezadowolona z efektów dawki dotychczasowej Maksymalna dawka to 4 tabsy dziennie. Niekoniecznie przed treningiem, można podzielic na dawki przyjmowane regularnie w ciagu dnia. Producent zaleca preparat do stosowania codziennego.
2

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mysle ze po 3-5 dniach jezeli nie zauwazysz niczego negatywnego mozesz zwiekszyc

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78
no dobrze to jakich efektow mozna sie spodziewac jesli nie chodzi sie regularnie na siłownie a stosuje sie Aerobiczna 6 Weidera.

proszę o odp:) pozdrawiam

Giaccoli
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
jeśli nie masz diety to obojętnie czy robisz 6 weider'a czy 8 ibisza efektów żadnych nie będzie. Dieta to podstawa - potem trening i sen - na końcu suple
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78
a mozecie jakis podac plan diety..czy cos ?? waze 95kg przy wzroscie 181cm praca srednio fizyczna...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie ma czegoś takiego jak plan diety dla każdego. Idź do działu odżywianie. Tam Ci pomogą.
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daty!
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Massacra 4 puchy + CFM WHEY PROTEIN

Następny temat

Dawkowanie Mega Caps

WHEY premium