Jeśli szukasz skutecznych i bezpiecznych suplementów to zdecydowanie lepiej omijać produkty Blackstone Labs. Nie jest to pierwsza firma z USA, która posądzona została o dosypywanie "lewą ręką" niebezpiecznych, nietestowanych wcześniej na ludziach analogów narkotyków i specjalnie projektowanych anabolików. Związki te, często są bardziej toksyczne niż apteczne sterydy. Oczywiście krajowi dystrybutorzy (małe sklepy, których sanepid nie śledzi z dużym zapałem) już oferują "wyjątkowo skuteczne" specyfiki, bo nieświadomy klient kupi... Producenci w takich przypadkach, chętnie wypychają zdemaskowane produkty za bezcen. Mniej świadoma Europa jest doskonałym ratunkiem dla wycofanych produktów z USA.

 

Aaron Singerman i Phillip „PJ” Braun są znanymi osobistościami w branży fitness. Singerman jest prezesem firmy suplementacyjnej Redcon 1, a PJ Braun jest właścicielem firmy Blackstone Labs. Niestety obecnie mają poważne problemy między innymi z zarzutami od federalnych za zaangażowanie się w nielegalną działalność. Grozi im kara pozbawienia wolności za produkcję i sprzedaż produktów, w których łączyli suplementy uważane za bezpieczne z nielegalnymi substancjami anabolicznymi. Zostały one sprzedane tysiącom klientów! Poza tym postawiono im zarzut za “pranie pieniędzy” i za nielegalną dystrybucję sterydów. Departament Sprawiedliwości wydał pełne oświadczenie dotyczące federalnego aktu oskarżenia przeciwko wszystkim zaangażowanym stronom i omawia bardziej szczegółowo dochodzenie.

Oto kilka pierwszych akapitów oświadczenia, ale możecie przeczytać pełną zawartość na stronie Departamentu Sprawiedliwości .

„Sześć osób i dwie korporacje z Florydy zostały oskarżone o dystrybucję nielegalnych suplementów diety. Phillip Braun 38 lat z Boca Raton, Aaron Singerman 39 lat z Delray Beach, Robert DiMaggio 49 lat z Henderson, Anthony Ventrella 41 lat z Boynton Beach, David Winsauer 32 lata z Boca Raton i James Boccuzzi 34 lata z Parkland zostali oskarżeni w Miami na Florydzie 7 marca 2019 roku. Akt oskarżenia dotyczył również Blackstone Labs i Ventech Labs, dwóch spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na Florydzie w Palm Beach County na Florydzie. Akt oskarżenia wskazuje, że oskarżeni sprzedawali setki tysięcy nielegalnych produktów, w tym sterydy anaboliczne, w całym kraju i na całym świecie, podstępnie reprezentując, że te produkty i tabletki były wysokiej jakości, legalnymi suplementami diety. Zgodnie z aktem oskarżenia pozwani stworzyli nielegalną firmę produkcyjną i kierowali sprzedaż nielegalnych produktów przez zaufanych dystrybutorów, wiedząc, że produkty te są niebezpieczne lub nie mogą być legalnie sprzedawane konsumentom ”.

Braun i Singerman mogą szybko nie wyjść z więzienia, jeśli przegrają w sądzie.

„Maksymalna kara za spisek w celu oszustwa wynosi pięć lat więzienia i grzywnę w wysokości 250 000 USD lub dwukrotność zysku lub straty brutto z przestępstwa. Maksymalna kara za każdą z dwóch liczb wprowadzenia niezatwierdzonego nowego leku wynosi trzy lata więzienia i grzywnę w wysokości 250 000 USD lub dwukrotność zysku lub straty brutto z przestępstwa.”

Ponieważ steroidy są substancją kontrolowaną zgodną z harmonogramem III,

„Maksymalna kara za spisek w celu dystrybucji substancji kontrolowanych wynosi 15 lat pozbawienia wolności i grzywnę w wysokości 500 000 USD lub dwukrotność zysku lub straty brutto z przestępstwa”.

Aby jeszcze lepiej zrozumieć, jak poważne są te opłaty…

„Maksymalna kara za każdą liczbę dystrybucji substancji kontrolowanej i za liczbę posiadania substancji kontrolowanej z zamiarem dystrybucji wynosi 10 lat więzienia i grzywnę w wysokości 500 000 USD”.

A za pranie brudnych pieniędzy…

„Maksymalna kara za każdą opłatę za pranie pieniędzy wynosi 10 lat więzienia i grzywnę w wysokości 250 000 USD lub dwukrotność kwoty nieruchomości zaangażowanej w transakcję prania pieniędzy”.

Aaron Singerman i PJ Braun są oskarżeni o wiele „domniemanych przestępstw”, a ich przyszłość jest niepewna, jeśli udowodni się ich winę. Trzeba poczekać, aż sąd wyda ostateczne oświadczenia dotyczące sprawy. Prawdopodobnie potrwa to kilka miesięcy, ze względu na powagę opłat federalnych.

Komentarze (3)
lordknaga

singerman i pj robia przekrety w usa od lat i w koncu ktos im sie dobral do tylka, juz z 2 lata temu, byla afera z j.meadowsem, sygnowal swoim nazwiskiem ich suple , a po testach z labu, okazalo sie , ze nie ma tego co powinno byc w skladzie z etykiety, wszczy rzucili sie na meadowsa, ktory przepraszal osobiscie i mowil , ze to wlasnie ci 2 ww. panowie zawinili i on odchodzi od wspolpracy z nimi, obaj gonia towarem i obaj kreca ze szmalem i podatkami, zaraz zamkna te cale redcon1 a singerman, z wozenia dupy w ferrari za kase z przekretow, bedzie mopowal podlogi w pierdlu.

0
Bull

kolega mocno w temacie siedzi jak widzę

0
lordknaga

no siedze troche, czytam nie tylko jedno forum, do tego, redcon1 czyli singerman, sponsoruje mojego kolege, ktorego sprowadzili niedawno do usa z wysp, wiec wiem troche, co w trawie piszczy :-)

1