Cykl, co tu dużo gadać, marzenie.
Revenge v.3, Crystal C, do tego pyszne białko i konkretny gainerek... zazdroszczę! Efekty, znając Twoje podejście i znajomość tematu, gwarantowe, a test również, znając treść i formę poprzednich, powinien być bardzo ciekawy.
Będę wpadał!
W jakich smakach masz Whey Shake? Jak smakują?
Ciekawi mnie też cena Revenge v.3...
Powodzenia.
Pozdr.
Revenge v.3, Crystal C, do tego pyszne białko i konkretny gainerek... zazdroszczę! Efekty, znając Twoje podejście i znajomość tematu, gwarantowe, a test również, znając treść i formę poprzednich, powinien być bardzo ciekawy.
Będę wpadał!
W jakich smakach masz Whey Shake? Jak smakują?
Ciekawi mnie też cena Revenge v.3...
Powodzenia.
Pozdr.
Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.
dostałem na preferencyjnych warunkach, więc musisz pytać u źródła