SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: rewolucyjna masa Pawson (Revenge v.3,Crystal C,Testo-sting) pods.str.38-39

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
To masz szczescie gruby

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-03-09 17:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
banan - co to za ciasteczkowy gainer tak przypadł Ci do gustu?

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
dowiesz ise za 2-3 dni
jednak dzis nie dalem rady isc na silke, wiec opuscilo mnie ogladanie Dona 'w akcji'
ale za to ide jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja już po treningu i poszło nadspodziewanie fajnie co prawda nie zrobiłem martwego, gdyż czuje lekki ból w plecach (nie chciałem sie nadwyrężać,za tydzień się nadrobi), ale ogólnie wyszło kozacko. NA klatę coraz więcej siły

Klata
wyciskanie na płaskiej ławce: 60kg*12, 90kg*8, 100kg*6, 100kg*5+2, 90kg*7

także setka o jeden ruch więcej w obu seriach

plecy
podciąganie wąskim chwytem młotkowym: +7.5kg*8, *8, +10kg*7, +12.5kg*5

wiosłowanie sztangą w opadzie: 70kg*8, 75kg*8, 80kg*8, 85kg*6

wyciąg chwyt szeroki młotkowy: 60kg*10, 65kg*8, 70kg*8, *8

szrugsy 3x15

brzusio: 3 serie unoszenia w leżeniu na skośnej desce i 3 seria spięć w leżeniu.

Idę pod prysznic, szamka i wyskakuję na reklasujące piwko z odrobią ziół

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Przepraszam, że nie pisałem.
Olej MCT z Olimpu Cenowo najbardziej ok.
Jak Mały miś pisał 26zł, smak kokos

Jak oceniasz narazie cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Towar kozacki, jest moc, są przyrosty siły, są przyrosty masy, więc nie mogę nie być zadowolony

Testo-Sting nieco zawodzi, ale to chyba kwestia tego, że na mnie w ogóle ziołowe buzery średnio działają. Na pewno jakieś działanie na mnie ma, poprawia wygląd mięśnia itp, także zupełnie wj.eb.ane nie jest.

Ale muszę powiedzieć, że tęsknię za jakimś potężnym no buzerem, Revenge daje ładną pompę, ale nie taką, jak AEE+OEE w konkret dawce niemniej jednak to jest kreatyna i ma inną rolę, którą spełnia na medal

jak już pisałem parę dni temu waga sięgnęła 104kg. Pewnie z 1-2 kg jeszcze wskoczy.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


foty sprzed 30 minut. jak zwykle metodą entuzjasta solarium-fotoamator

1

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


i 2

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Porównywałem tą pierwszą fotę z fotką ze strony 9, bo tam stoisz w podobnej pozie i za bardzo różnicy nie widzę. No może brzuch jest minimalnie lepiej zarysowany i klata, to pewnie działanie tej pokrzywy co ściągnęła trochę wody. No ale jak wagowo i siłowo idziesz do przodu to ok. Testowałeś już tyle mocnych wynalazków z USA, że trudno spodziewać się wyraźnych efektów po tym obecnym cyklu, pomimo, że towar ostry. Załatw na koniec fotografa i zrób takie pozy jak na pierwszej stronie, lepiej będzie można oceniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Sasu uważam, że na takich zdjęciach ciężko zauważać różnice, chyba, że jest gigantyczna. Ale towiec bezsprzecznie tupie. Na koniec na pewno zdjęcia lepszej jakości w pozach.

mnie się wydaje, że barki na tych fotkach wyszło niezłe. jak na mnie oczywiście

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2007-03-10 16:32:25

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

Amino 4500 dobry antykatabolik?

WHEY premium