SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: rewolucyjna masa Pawson (Revenge v.3,Crystal C,Testo-sting) pods.str.38-39

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
przez Wodynowe metody treningu pol silowni ma mnie juz za swira, drugie pol mnie nie lubi

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
spoko, nie bedziesz sam
ja dzis ide zrobic drugi trening po przerwie (obwodowy) na lekkich ciezarach
a po weekendzie czas na bombę

dzis wypilem porcje gainera o smaku cookies & cream - poprostu tragedia keidys mialem probke jakiejs firmy i był ok - jak czekolada, a ten co dzis wypiłem smakował jak mąka z solą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
przez Wodynowe metody treningu pol silowni ma mnie juz za swira, drugie pol mnie nie lubi

- powiem tylko najbardziej to nielubienie mi się podobało. Ale ja mam podobne wrażenia z czasów, gdy robiłem hst pierwszy raz, dwa lata temu. Wtedy wszyscy na mnie jak na zjawisko, szczególnie prezes. Teraz już więcej chłopaków smiga hst i nikogo to już nie dziwi.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
U mnie na silowni to najczesciej wystepuje zjawisko treningu 3-4 godzinnego i dziwnie sie patrza jak po godzinie sie z silki zwijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie nazwalbym tego treningiem , tylko pewnie siedza i sobie gadaja a od czasu do czasu zrobia biceps i klate

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no no,zjawisko "treningu" czterogodzinnego także na rajskiej występuje nadzwyczaj często.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
czyli wlasnie tak jak TY pitt

pozniej sie dziwisz ,ze masz juz prawie 100cm w pasie, za wysokie cisnienie, wazysz 90kg z czego miesni to tam z 20% masz itd

ja na raju akurat zbyt czesto nie gadam - bo nie mam z kim
ale na starej siłce , gdzie na trening chodzą moi bracia, sporo znajomych itd. to czesto to widac...ja skoncze trening , a oni są po 5 seriach na klate hehe

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-03-09 13:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
banan wiem ze zawsze lubimy sobie na zarty dogryzac ale nie przesadzaj
cisnienie mi skoczylo lekko od supli ktore jem wiec nie wiem ocb , fatu mam duzo ale napewno nie tyle co napisales

ale ogólnie sie z Tobą zgadzam my master

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-03-09 17:52:44

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
panowie, ciach spamowa bajera.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no wlasnie
wiec wrzuc jakas fote heh

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

Amino 4500 dobry antykatabolik?

WHEY premium