SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: rewolucyjna masa Pawson (Revenge v.3,Crystal C,Testo-sting) pods.str.38-39

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
na suwnica jest masakryczna, gdybyś nie pokazał do czego słuzy w zyciu bym sie sam nie domyślił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Tez sie czasem zastanawiam co takie fajne dziewczyny widza w takich skonczonych kretynach?

Niezly trening, zazdroszcze unoszen pietnastkami.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Co jest DON waga 104 a ciezary mniejsze ode mnie czyzby revendz za slabo kopal

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Gugcio - bo ja bardziej kulturystycznie podchodzę, mniej siłowo

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285

ja to mam 'pecha' zawsze jak chce zaplacic za karnet, nie ma prezesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
bo prezes jest biznesmenem - w godzinach wieczornych pracuje - zbiera należności za ochronę

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
prezes to mega gość, jaki mi wykład ******lnął jak sie poszedłem zapisać to myślałem że padne
wywiad środowiskowy zrobił, wszytko musiał wiedzieć, kwity jakies podpisywać trzeba, w szoku byłem
ale patent z szatnią to jednak porażka, jacys wybrańcy mają szafeczki tylko dla siebie i nawet jak nie chodzą to i tak nie można z nich korzystać, a reszta qwa ciuchy do plecaka musi chować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
byles dzis??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
jeśli to do mnie pytanie to nie dziś nie byłem, po pracy stwierdziłem ze musze zacząć prowadzić pożadną kulturystyczną dietkę i skoczyłem na dużą pizze z szynką i bekonem i tak sie nażarłem że nawet mi do głowy nie przyszlo iść dziś pakować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No to ładnie Michaś się odżywiasz, już chyba wiesz czemu waga nie spadła tylko wymiary przez ostatnie 3 miesiące

Ja dziś miałem przerwe edukacyjną, jutro lecę zakatować plecy. Będzie ogień coś czuję, i na klatę płasko powyciskam jutro jeszcze nie, ale za tydzień luib dwa chciałbym zaatakować 120 na płaskiej myślicie, ze są szanse na powodzenie w boju?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

Amino 4500 dobry antykatabolik?

WHEY premium